Зимній король: графік, коли нова серія, де дивитися українською

Зимній король: графік, коли нова серія, де дивитися українською

Вихор століть замітав стародавні землі Британії, коли племена боролися за свою землю і свободу. У надрах цієї роз’єднаної країни витали вітри війни, а кожне плем’я прагнуло зберегти свою незалежність і владу. У самому серці цього бурхливого конфлікту, коли мечі вирішували долю, розгорталася історія, яка стала віхою в британській легенді.

Зимній король: графік, коли нова серія, де дивитися українською

На тлі неспокійних часів, у вирі мороку і зрад, дорослішав молодий ізгой – Артур. Ще з дитинства він відчував на собі тягар майбутнього королівського вінця, але шлях до нього був далеким і сповненим випробувань. У світі, де навіть власні предки оберталися ворогами, Артур знайшов вірних друзів і непохитну волю.

Крок за кроком, мечем і сміливістю, він відстоював свою честь і свою землю. Племена зливалися під його прапором, а легенди про його подвиги поширювалися серед народу. Так ріс із ізгоя легендарний воїн, так зароджувалася легенда про Зимового Короля.

Дія серіалу “Зимовий король” перенесе нас у часи, коли мужність і відданість були важливішими за коронні вінці. Це історія про те, як одна людина змогла змінити хід долі, об’єднати роздроблені землі та втілити в життя мрію про єдину Британію. Але за кожною перемогою стоїть жертва, за кожною легендою – реальність, і ось ця боротьба, ці переживання роблять цю історію воістину незабутньою.

Актори

Едді Марсан, Єн де Кестекер, Натаніель Мартелло-Вайт, Валін Кейн, Александра Жордан, Саймон Мерреллс, Стівен Елдер, Ендрю Гауер, Деніел Інгс, Стюарт Кемпбелл, Кен Нвосу

Дивитися українською Зимній король – трейлер

“Зимовий король” – це епічна драма про становлення легенди, про силу духу і волі, про те, як маленький хлопчик, що виріс у вигнанні, зумів перетворитися на великого воїна і незабутнього лідера. Адже навіть за часів холодних зим і бурхливих битв, справжня сила проявляється не тільки в мечі, а й у серці.

Серіал Зимній король / The Winter King дата виходу

У першому сезоні буде 10 серій і вийдуть вони 20 серпня. Графік виходу – щонеділі нова серія. Переклад українською доступний від HDrezka Studio.

Графік виходу нових серій серіалу Зимній король 1 сезону

СеріяДата виходу
1 27 серпня
227 серпня
310 вересня
417 вересня
524 вересня
68 жовтня
715 жовтня
822 жовтня
929 жовтня
105 листопада
Дізнайся першим дату виходу нової і 10 серії серіалу Зимній король
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *