Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

Вигнанці: історія британських в’язнів в Австралії

Вигнанці / Banished” – це історичний драматичний телесеріал, із серії міні серіалів, “який історичний серіал подивитися українською?”, випущений у 2015 році. Серіал був створений Джиммі МакГоверном та вироблений RSJ Films для BBC Two.

Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

Сюжет

Сюжет розгортається в 1788 році в Австралії і розповідає історію групи засуджених, які були виселені з Англії в Новий світ. У серіалі зображено життя засуджених у складних умовах та їх боротьбу за виживання в новій землі. Головні ролі виконують Девід Венгем, Джуліан Райнд-Татт, Майкл Шіффер та інші актори. Серіал отримав позитивні відгуки критиків і глядачів за свою реалістичність, зображення персонажів та атмосферність.

Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

Рейтинг

Серіал “Вигнанці” має загальний рейтинг 7,4 з 10 на сайті IMDb та 7,6 на сайті Rotten Tomatoes на основі відгуків глядачів і критиків.

Хоча серіал не став комерційним успіхом і був закритий після першого сезону, він отримав високі оцінки за свій сценарій, акторську гру, реалістичне зображення життя в колоніях і відтворення історичного контексту.

Багато глядачів також відзначили атмосферність серіалу та його здатність передати життя та боротьбу персонажів у таких непростих умовах.

Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

Актори

Серіал “Вигнанці” створений BBC та має наступний акторський склад:

 • Рассел Тові – капітан Артур Філліпс
 • Майкл Шин – рядовий Томас Бейтс
 • Девід Венем – майор Роберт Росс
 • Ніколас Моул – рядовий Марк Джонс
 • Йоанна Вандерхем – Елізабет Блейк
 • Джозеф Моул – рядовий Джеймс Фредерік
 • Еліот Роджерс – рядовий Дейвід Коллінз
 • Едіт Говард – Джеміма Шерідан
 • Рорі Джарвіс – рядовий Тіммі Хенлі
 • Калум Байрд – рядовий Томас Генрі

Це лише деякі з акторів, які знялися в цьому серіалі.

Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

1 сезон

Серіал “Вигнанці” розповідає історію групи британських в’язнів, які були вислані в Австралію в кінці XVIII століття. Серіал починається з прибуття в’язнів до британської колонії в Новому Південному Уельсі.

Серед в’язнів є герой серіалу, сердитий та напівживий Томас Томпсон, який відсидів вже кілька років в’язниці за вбивство. Він нещасливий, що його відправили на кінець світу, але незабаром він знаходить нові друзі та партнерів у колонії.

У колонії в’язнів править строгий та жорстокий капітан Артур Філдінг, який має свої власні плани та перешкоджає намаганням в’язнів стати незалежними та успішними в колонії. Але незважаючи на труднощі, в’язні поступово стають вправними колоністами, здатними вирощувати їжу та будувати своє місце проживання.

Серіал “Banished” показує не тільки труднощі, з якими стикалися перші в’язні, але й їх духовну міць та бажання змінити своє життя. Це історія про те, як люди можуть знаходити силу та волю, незважаючи на труднощі та обставини свого життя.

Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

Цікаві факти

Серіал “Вигнанці” був створений британською компанією “RSJ Films”, яка також займалася створенням таких серіалів, як “Хітч і Лоурі: Помста п’яти” та “The Forsyte Saga”.

Серіал був знятий на бажання каналу BBC Two як “історична драма“, що детально показує життя британських в’язнів, які були вислані в Австралію в XVIII столітті.

  Автором та продюсером серіалу є Джиммі МакГоверн, який також був автором та продюсером популярного серіалу “Даунтон-Еббі”.

  У серіалі брали участь відомі британські актори, серед яких: Девід Венєм, Ніколас Моулт, Джоі Фергусон, Майкл Шин та інші.

  Для зйомок серіалу була побудована повна реконструкція колонії в Новому Південному Уельсі, де були вислані британські в’язні.

  Серіал був хвалений за свій автентичний підхід до історії та за те, як він показує труднощі та перешкоди, з якими стикалися перші в’язні в Австралії.

  Незважаючи на успішність серіалу, його не продовжили на другий сезон, що розчарувало багатьох шанувальників серіалу.

  Де дивитися українською?

  Серіал дубльований українською мовою телеканалом “Перший”. Знайти, щоб подивитися онлайн можна в мережі інтернет, в українському сегменті.

  Вигнанці: історія британських в'язнів в Австралії

  Чому варто подивитися Вигнанці?

  Серіал “Вигнанці” є цікавим історичним драматичним шедевром, який заслуговує на увагу глядачів з різних країн. Ось декілька причин, чому варто подивитися цей серіал:

  Автентичність: Серіал дуже точно відтворює життя перших британських в’язнів, які були вислані в Австралію. Він показує труднощі та перешкоди, з якими стикалися перші в’язні, і демонструє, як вони намагалися вижити в таких важких умовах.

  Сценарій та акторська гра: Серіал має добре написаний сценарій та інтригуючі сюжетні лінії, що дозволяє глядачеві з легкістю зануритися в світ серіалу. Актори, які грають у серіалі, виконують свої ролі чудово, що допомагає доповнити атмосферу серіалу.

  Краса природи: Серіал був знятий в розташованій на північ від Сіднея дикій природі Австралії, що дозволяє глядачеві насолоджуватися природніми краєвидами, включаючи прекрасні пляжі, ліси та гірські масиви.

  Вчення: Серіал “Banished” вчить нас багато про історію та етику. Він демонструє, як суспільство може бути нелюдським до своїх громадян, але також демонструє, як сила людської волі та співпраці може допомогти подолати будь-які труднощі.

  Таким чином, серіал “Banished” є захоплюючим, добре написаним історичним драматичним шедевром, який заслуговує на увагу кожного, хто цікавиться історією

  x
  Реклама

  Де дивитись серіали легально?

  Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

  Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *