Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки: зіркові актори, трейлер, коли та де дивитися українською

Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки: зіркові актори, трейлер, коли та де дивитися українською

Фільм “Ілюзія безпеки” – загадкова екранізація “Залиш світ позаду / Leave the World Behind”: Боротьба за виживання у світі хаосу

Фільми про катастрофи та апокаліпсис завжди викликають особливий інтерес у глядачів. Вони змушують замислитися над тим, як би ми вчинили в екстремальних умовах, коли наш світ здається на межі краху. Саме таке питання порушує новий фільм “Ілюзія безпеки“, який є екранізацією однойменного роману Румаана Алама “Залиш світ позаду / Leave the World Behind”.

Дивитися українською Залиш світ позаду / Leave the World Behind – трейлер

Синопсис до фільму

Дія фільму починається буденно: сім’я Аманди і Клея, вирішивши провести літні канікули у відокремленому орендованому будинку зі своїми дітьми-підлітками, очікує на спокійний і розслабляючий відпочинок. Але їхні мрії про тиху відпустку драматично руйнуються, коли на порозі їхньої відокремленої резиденції з’являється сім’я власників будинку. Незабаром з’ясовується, що вони не одні, хто переживає щось дивне і страшне.

У світі, в якому відбуваються події фільму, щось пішло зовсім не так.

У новинах з’являється шокуюча інформація: вся країна зазнала кібератаки, і зв’язок став чимось недоступним і загадковим.

Поступово, інтернет, телебачення, радіо і навіть стаціонарні телефони перестають працювати зовсім. Світ виявляється відрізаним від важливої інформації та комунікації, а справжня паніка починає витати в повітрі.

У цій атмосфері хаосу і невизначеності сім’ї Аманди і Клея намагаються вижити, пристосовуючись до нової реальності. Раптово, параноїдальні марення починають проникати в їхній розум, і вони опиняються у світі, де межі між реальністю і фантазією зливаються. Вони мають ухвалювати непрості рішення, щоб забезпечити безпеку своєї сім’ї та знайти відповіді на загадкові події, що розгортаються навколо них.

Зірковий склад фільму Ілюзія безпеки

Одним із ключових аспектів фільму “Ілюзія безпеки” є зірковий акторський склад.

Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки: зіркові актори, трейлер, коли та де дивитися українською

Джулія Робертс, Махершала Алі та Ітан Гоук – це імена, які не потребують представлення. Вони втілюють головних персонажів, підданих випробуванню в цьому апокаліптичному світі. Джулія Робертс і Махершала Алі привносять свій унікальний талант і харизму в кожну сцену фільму, роблячи його більш проникливим і захоплюючим.

Крім того, у фільмі знімаються й інші талановиті актори, як-от Раян Кіра Армстронг, Чарлі Еванс, Міха’ла Герролд, Фаррах Маккензі, Кевін Бейкон, Ванесса Аспіллаґа і Джош Дреннен, що робить цей проєкт ще більш привабливим і цікавим.

Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки: зіркові актори, трейлер, коли та де дивитися українською
Махершала Алі у фільмі Ілюзія безпеки

Не варто також забувати, що Махершала Алі, який виконав одну з головних ролей, відомий своєю участю у фільмі “Зелена книга”, що отримав “Оскар” за найкращий фільм.

Його повернення на великий екран у “Leave the World Behind” безсумнівно викликає інтерес у глядачів, адже це обіцяє бути ще однією зірковою роллю в його кар’єрі.

Дата виходу фільму Leave the World Behind в Україні

Український дубляж буде доступний 8 грудня 2023 на Нетфлікс в Україні.

Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки: зіркові актори, трейлер, коли та де дивитися українською

“Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки” – це не лише екранізація роману, а й уміло знятий фільм про боротьбу за виживання, що змусить глядачів замислитися над цінністю нашої сучасної цивілізації й над тим, як вона могла б змінитися в одну мить. Таємничі події та загадкові звуки створюють атмосферу напруження й очікування, і фільм обіцяє вразити уяву тих, хто готовий вирушити в подорож у світі хаосу та непередбачуваності.

“Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки” – це кінематографічний твір, який змусить нас замислитися над тим, як би ми вчинили в схожій ситуації, і що ми цінуємо найбільше в нашому житті.

Цей фільм надає нам шанс подивитися на світ по-новому і поставити собі запитання, на які ми іноді забуваємо відповідати. Не пропустіть можливість зануритися в атмосферу загадки і виживання, приєднавшись до героїв “Залиш світ позаду / Ілюзія безпеки” в їхній непередбачуваній подорожі.

tvshows.com.ua рекомендує до перегляду у грудні.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *