Єгипет хоче заблокувати Netflix в країні, через серіал "Цариця Клеопатра"

Єгипет хоче заблокувати Netflix в країні, через серіал “Цариця Клеопатра”

Після випуску трейлера серіалу “Цариця Клеопатра“, що претендує на історичну достовірність, у Єгипті почалася критика з боку багатьох людей.

Адвокат Махмуд Аль-Семарі навіть надіслав офіційну заяву до прокуратури з вимогою заблокувати доступ до Netflix у країні.

Він звинуватив компанію в порушенні законів про ЗМІ та просуванні ідей афроцентризму, вважаючи, що серіал спотворює і знищує єгипетську ідентичність. Крім того, знаменитий археолог і колишній глава міністерства старожитностей Єгипту Захі Хавасс висловився проти серіалу, назвавши припущення про те, що Клеопатра могла бути темношкірою, цілковитою неправдою.

Він додав, що Клеопатра була гречанкою і мала світлу шкіру, а не темну. Однак учасники кінопроєкту відстоюють своє рішення щодо вибору актриси на головну роль, стверджуючи, що історичного консенсусу щодо коріння Клеопатри немає.

трейлер

Документальний серіал, виконавчим продюсером якого є володарка премії “Еммі” Джада Пінкетт-Сміт, розповідає про останню царицю Єгипту та її боротьбу за владу, сім’ю і спадщину.

Прем’єра запланована на 10 травня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *