Скарб нації: На краю історії 2 сезон чи існує?

Скарб нації: На краю історії 2 сезон чи існує?

Серіал “Скарб нації: На краю історії” є спін-оффом дилогії “Скарб нації” з Ніколасом Кейджем і містить кілька персонажів з оригінальних фільмів.

Крім того, він розширює всесвіт франшизи, пропонуючи глядачеві захопливу подорож в історію та культуру різних країн і континентів.

Скарб нації: На краю історії 2 сезон чи існує?

Опис

Головна героїня серіалу “Скарб нації: На краю історії“, Джесс Моралес, – молода, амбітна і мрійлива дівчина, яка з дитинства прагне дізнатися правду про свою сім’ю і батька. Втративши батька в ранньому дитинстві, вона завжди відчувала, що в її житті є щось недомовлене і загадкове. Дорослішаючи, Джесс дізнається, що її батько був не тим, кого вона собі уявляла, і ця новина стає ключем до розгадки багатьох загадок з її минулого.

Джесс вирішує вирушити в захопливу і небезпечну подорож історією, ставши мисливицею за панамериканськими скарбами. Вона захоплюється пошуками і розгадками, намагаючись розкрити таємниці своєї сім’ї і батька. У своїх пригодах вона зустрічає різноманітних персонажів і стикається з непередбачуваними небезпеками, але незважаючи на всі труднощі, вона не здається і продовжує свій шлях.

Скарб нації: На краю історії 2 сезон чи існує?

Дата виходу 2 сезону

Компанія Disney закрила серіал “Скарб нації” після першого сезону.

Озвучка українською

10 серій першого сезону доступні в озвучці українською від студії HDrezka (DniproFilm).

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *