Влада в нічному місті 4: дата виходу 3 сезону

Влада в нічному місті 4: дата виходу 3 сезону

Power Book IV: Force“, українською “Влада в нічному місті. Книга 4: Сила” являє собою продовження популярної серії “Power” від каналу Starz, де фокус залишається на персонажі Томмі Егані, представленому в оригінальній серії “Power”. Творці обіцяли глядачам захопливе занурення в нові пригоди та випробування, з якими стикається Томмі після переїзду з Нью-Йорка в нове місто.

Четверте сюжетне відгалуження від оригінальної сюжетної лінії “Влада в нічному місті”

Американська сучасна драма, створена Робертом Мюніком, розповідає про знайомих персонажів. Томмі вирушає до Чикаго. Не так давно він втратив найкращого приятеля Примару та розлучився з ЛаКіші, героїнею, яку кохав найбільше у своєму житті. Головний герой опиняється в епіцентрі великого конфлікту. Ба більше, він стає учасником цього протистояння. Дві найбільші банди Чикаго починають з’ясовувати стосунки, а Томмі стає мало не головною ланкою того, що відбувається у великому місті.

1 і 2 сезони

З першими двома сезонами серіал воював на ура: шанувальники були в захваті від повернення до світу “Power”, плюс нові персонажі та заплутаний сюжет створили чудову атмосферу напруги та інтриги. Глядачі захоплено стежили за подіями та еволюцією Томмі, чиє особисте життя і бізнес-підхід викликали купу хвилювань і несподіваних поворотів.

Дата виходу 3 сезону

У грудні 2023 року хороші новини прийшли для шанувальників “Power Book IV: Force” – серіал було продовжено на третій сезон після вдалого старту і позитивного відгуку глядачів на перші два сезони. Це підтверджує популярність і прихильність аудиторії, а також довіру до якості та напруженої атмосфери, яку серіал створює.

Реліз заплановано на 2024 рік.

Очікується, що третій сезон “Power Book IV: Force” продовжить утримувати увагу глядачів своїми унікальними персонажами, захопливими сюжетними поворотами та атмосферою, яка робить цю серію такою привабливою для фанатів оригінального “Power”.

Подробиці та дата виходу третього сезону будуть представлені ближче до часу його випуску, проте шанувальники вже з нетерпінням очікують на нові епізоди та розвиток історії “Power Book”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *