Чаклунка 3 (Малефісента 3) дата виходу: все про трилогію

Чаклунка 3 (Малефісента 3) дата виходу: все про трилогію

“Малефісента”, далі українською “Чаклунка 3” (Малефісента 3) – це серія фільмів, яка перетворила казку про Сплячу красуню на нову історію, розглядаючи події з погляду Малефісенти, головної антагоністки оригінальної казки “Спляча красуня”. У цій серії показано її життя, мотиви та стосунки з іншими персонажами, що кардинально відрізняються від того, що було в оригінальній історії.

Нижче представимо всі деталі про франшизу Maleficent, згадаємо деталі, де подивитися українською, так коли світ може побачити 3 частину фільму Малефісента?

Чаклунка 2014 / Maleficent

“Малефісента” (2014): Перший фільм, що називається просто “Малефісента”, вийшов у 2014 році. Цей фільм розкриває темну та загадкову історію Малефісенти, яка живе у чарівному лісі і стає свідком зради з боку людей. Коли люди нападають на її королівство, Малефісента, щоб помститися, проклинає новонароджену дочку короля, принцесу Аврору. Проте, з часом вона розуміє, що у неї виникли почуття до дитини.

Показ фентезі відбувся в кінотеатрах України, та доступний до перегляду в дубляжі.

Чаклунка: Повелителька темряви 2019 / Maleficent: Mistress of Evil

Чаклунка 3 (Малефісента 3) дата виходу: все про трилогію

“Малефісента: Владарка тьми” (2019): У другій частині фільму, “Малефісента: Владарка тьми”, вийшов у 2019 році, Аврора стає королевою і входить у конфлікт з Малефісентою через свої рішення та дії, що загрожують майбутньому їхнього магічного лісу. Малефісента змушена вступити в боротьбу за своє місце у світі та долю власної дочки.

До другого фільму також є український дубляж.

Малефісента 3 дата виходу

Чаклунка 3 (Малефісента 3) дата виходу: все про трилогію

На кінець 2023 року створення третьої частини “Малефісенти” ще не розпочалося, тому поціновувачі серії з нетерпінням чекають оновлень щодо дати виходу.

Після врегулювання страйків сценаристів та акторів у 2023 році в Америці, виникають передумови, що зйомки можуть розпочатися у 2024 році, це відкриває шлях для подальшого розвитку у всесвіті Disney.

Друга частина “Чаклунка: Повелителька темряви” вийшла у жовтні 2019 року. Режисерське керівництво було покладено на Йоахіма Реннінга, а Анджеліна Джолі, Ель Фаннінг, Джуно Темпл, Леслі Менвілл, Імельда Стонтон, Сам Райлі знову втілили свої ролі у цій кінострічці. У фільмі також з’явилися Мішель Пфайффер у ролі королеви Інґірт, Чіветел Еджіофор у ролі Конала та Ед Скрейн у ролі Боррі.

Остання “Чаклунка: Повелителька темряви” заробила трохи менше, ніж перший фільм у світовому кінорозповсюдженні, здобувши 491,7 мільйона доларів при бюджеті в 186 мільйонів доларів. А це дає великі підстави для створення 3 частини.

Подальші новини про акторський склад чи дату виходу “Малефісенти 3” наразі не оголошені. Слідкуйте за оновленням цієї сторінки на tvshows.com.ua, щоб дізнатися першим.

Де дивитися Малефісента українською?

“Чаклунка” в даний час транслюється на Starz, а “Чаклунка: Повелителька темряви” доступна на Disney+ мовою оригіналу.

Українською можна подивитися легально навіть у Європі, за допомогою платформ Megogo, Sweet TV.

Megogo – Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Серія фільмів “Малефісента” вражає не тільки візуальною красою та ефектними спецефектами, але й представляє новий погляд на знайому казку, розширюючи персонажів та їхні мотиви. Крім того, вона показує, що добро та зло можуть бути досить складними та піддаються інтерпретації, а справжні мотиви персонажів можуть бути глибше, ніж це здається на перший погляд.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *