Готель Газбін 1 сезон: графік виходу серій

Готель Газбін 1 сезон: графік виходу серій

“Готель Газбін” / “Hazbin Hotel”: Повернення очікуваного анімаційного серіалу для дорослих. Вже вийшов трейлер та відома дата виходу 2 серії і першого сезону.

Серіал “Готель Газбін” (Hazbin Hotel) довгоочікувано повертається на екрани після довгої перерви з прем’єрою першого сезону, відкладеної з 2019 року. Цей анімаційний проєкт, орієнтований на дорослу аудиторію віком від 18 років, обіцяє продовжити захопливу розповідь, яка розпочалася з пілотної серії в жовтні 2019 року.

Готель Газбін 1 сезон дивитися онлайн – трейлер

Готель Газбін про що?

Сюжет серіалу слідує за Чарлі, принцесою з могутнього королівства у світі, куди ніхто не прагне потрапити – пеклі. Вона готується до свого майбутнього правління в цьому пекельному куточку. Стикаючись із геометричним збільшенням населення в пеклі з кожним роком, Чарлі розробляє амбітний план зменшити кількість мешканців пекла. Її мета – створити умови для реабілітації демонів, перетворюючи їх зі злих істот на добрих і пристойних, щоб дати їм шанс потрапити до раю і звільнити місце в пеклі.

Однак її завдання не легке. Багато хто з мешканців пекла не готовий змінюватися, і Чарлі стикається з нерозумінням і опором. Але при цьому у неї є вірний партнер – Ваггі, який завжди підтримує її в починаннях.

Центральна фігура серіалу – колишній актор Енджел Дасте, який опинився в пеклі через свою зарозумілість. Намагаючись пройти реабілітацію, він стикається з чималими труднощами, і Чарлі вирішує допомогти йому змінитися. Її підтримує радіо-демон – істота з унікальною силою, здатна допомогти втілити задумане Чарлі.

Дата виходу 1 сезону Готель Газбін

Готель Газбін 1 сезон: графік виходу серій

Серіал “Готель Газбін” представляє суміш чорного гумору, фантазії та унікального анімаційного стилю.

Пілотна серія була випущена в жовтні 2019 року, а повноцінний перший сезон з 2 серії нарешті стартує 19 січня 2024 року.

Нижче можна подивитися графік виходу серії “Готель Газбін”, щоб знати коли чекати на нову серію.

Графік виходу серій Готель Газбін 1 сезон

У першому сезон заплановано 8 епізодів. Друга серія “Готель Газбін” стартує 19 січня.

1 серія28 жовтня 2023
2 серія19 січня 2024
3 серія19 січня 2024
4 серія19 січня 2024
5 серія26 січня
6 серія26 січня
7 серія2 лютого
8 серія2 лютого
Остання 8 серія 1 сезону Готель Газбін вийде 2 лютого. А потім на нас чекає 2 сезон.

Цей дивовижний і привабливий анімаційний серіал обіцяє продовжити захопливу пригоду, залишаючи глядачів у передчутті того, що станеться далі в цьому унікальному світі пекла і його мешканців.

Де дивитися українською Hazbin Hotel 1 сезон українською?

Перша серія була перекладена від любительських інтернет проєктів: MariAm Project та Lifecycle. Вони займаються перекладом коміксів та дублюванням мультфільмів.

Українська озвучка скоріше за все вийде з запізненням. Але, щоб прискорите роботу над “Hazbin Hotel”, кожен глядач може підтримати творчі групи у телеграм донатом.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *