Дата виходу 3 сезону Колесо часу

Дата виходу 3 сезону Колесо часу

Незважаючи на те, що наразі вже було представлено лише два сезони серіалу “Колесо часу, фанам з України дуже цікаво дізнатися, коли буде доступний третій сезон цього високофентезійного шоу. Це особливо зацікавило глядачів через те, що офіційно було анонсовано продовження серіалу на третій сезон у липні 2022 року.

Отже, ось уся інформація, яку ми маємо щодо дати виходу третього сезону “Колеса часу” і всі докладні подробиці стосовно його релізу на телеекрани.

Чи буде 3 сезон Колесо часу?

Фанати тримайтеся, від радощів! Серіал ще далекий від завершення.

Ще влітку 2022 року, до виходу другого сезону, було офіційно оголошено, що третій сезон “Колеса часу” вже в розробці.

Це приємне оголошення було зроблено під час Comic-Con минулого року.

Шоураннер серіалу, Рейф Джадкінс, висловив свою радість, заявивши:

“Я дуже захоплений можливістю продовження зйомок третього сезону “Колеса часу”.

Книга “Повстання тіней” завжди була моєю улюбленою в серії, і можливість привести її до життя на екранах та представити новому глядацькому колу ті самі захопливі історії, які мене привернули до цих книг, – це для мене величезна честь. Я працюю над цим проектом вже декілька років, з того моменту, коли вперше виникла ідея створення цього серіалу”.

Дата виходу 3 сезону Колесо часу

Коли може вийти 3 сезон Колесо часу?

Щодо дати виходу третього сезону “Колесо часу“, на жаль, наразі немає офіційних дат виходу. Але можна зробити певні припущення, виходячи з інформації про попередні сезони.

Перший сезон був запущений у листопаді 2021 року, і зйомки відбувалися на початку 2020 року. Другий сезон розпочався у липні 2021 року (Графік виходу серій), і він вже доступний для глядачів у вересні 2023 року.

Враховуючи попередню практику, коли інтервал між сезонами становив близько двох років, можливо, третій сезон “Колесо часу” не вийде принаймні до 2025 року.

А поки що можна насолоджуватися другим сезоном “Колесо часу”, який вже доступний на платформі Prime Video з субтитрами, або шукай в Уанеті в українській озвучці від HDrezkaStudio.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *