Дата виходу 2 сезон Влада в нічному місті. Книга 4: Сила, що ми знаємо?

Дата виходу 2 сезон Влада в нічному місті. Книга 4: Сила, що ми знаємо?

Power Book IV: Force (“Влада в нічному місті. Книга четверта: Сила“) 2022 року випуску, є одним із кількох спіноффів серіалу “Power“, створеного Куртом Саттером і Керрі Ернан. Оригінальний серіал “Power” був популярним кримінальним драматичним серіалом, що виходив з 2014 по 2020 рік. В Україні він не дуже популярний, українського озвучення не має. Він розповідав історію Джеймса “Госта” Сент-Патріка, власника нічного клубу і впливового наркобарона в Нью-Йорку.

Power Book IV: Force” фокусується на персонажі Тареку Сент-Патріку, синові Джеймса “Госта” Сент-Патріка, який спочатку був представлений у серіалі “Power”. Деталі про сюжет другого сезону і точну дату його виходу ви дізнаєтесь у цій статті.

А ще пропонуємо, дізнатися першим дату виходу 4 сезону Відьмак.

Що відомо та чого чекати від 2 сезону Power Book IV: Force?

У другому сезоні серіалу “Power Book IV: Force” розкажуть захопливу історію. Томмі Іган рухомий жагою помсти за смерть Ліліани і, з огляду на ослаблення організації Флінна, він більш рішуче налаштований завоювати владу в наркотичному світі Чикаго.

Однак, під час поділу Центрального бюро розслідувань, Томмі та Даймонд повинні спочатку втримати свою перевагу над Дженардом. У той час як їхні угруповання ведуть вуличні чвари, Томмі використовує іншу ворожнечу між сербами і Мігелем Гарсіа, наймогутнішим наркобароном Чикаго.

Після того, як він запускає ланцюгову реакцію насильства в прагненні до своїх амбіцій, Томмі має поквапитися випередити тих, хто приходить по своє – федеральну оперативну групу, що збирає лави, а також безжалісного постачальника з прямими зв’язками з картелем.

Усе це відбувається на тлі розриву між його обіцянкою возз’єднатися з сім’єю по крові, і Томмі має вирішити, чим він готовий пожертвувати, щоб нарешті зійти на трон короля.

2 сезон Влада в нічному місті. Книга четверта: Сила трейлер

2 сезон Влада в нічному місті. Книга четверта: Сила дата виходу?

Дата виходу 2 сезон Влада в нічному місті. Книга 4: Сила, що ми знаємо?

Виробник серіалу, компанія Starz, повідомили офіційну дату виходу другого сезону Power Book IV: Force.

2 сезон вийде – 1 вересня 2023 року.

У другому, як і у першому, буде 10 серій. Графік виходу, по одній щотижня.

Чи українська озвучка до серіалу 2 сезону Влада в нічному місті?

Дата виходу 2 сезон Влада в нічному місті. Книга 4: Сила, що ми знаємо?

До оригінального серіалу Power не має українського озвучення.

Перший сезон Влада в нічному місті. Книга четверта: Сила залишився без українською озвучки. Тому, ми можемо припустити, що і другий сезон залишиться без українською адаптації. Але є надія, що виходом 2 сезону з’явиться озвучка від Baibako.

Серіал можна подивитися російською мовою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *