Відзнято Прості смертні - спіноф Містичного Квесту: дата виходу, чи вийде українською?

Відзнято Прості смертні – спіноф Містичного Квесту: дата виходу, чи вийде українською?

На початку 2024 року завершились зйомки одного з найочікуваніших проектів на телевізійній арені – серіалу “Прості смертні” (Mere Mortals).

Цей серіал є спінофом від надзвичайно популярного “Містичного Квесту: Бенкет круків” (Mythic Quest: Raven’s Banquet), який завоював величезне захоплення глядачів в Україні своєю комедійною геніальністю та унікальним поглядом на геймінгову індустрію.

Відзнято Прості смертні - спіноф Містичного Квесту: дата виходу, чи вийде українською?

Нагадаємо, “Містичний Квест: Бенкет круків” є телевізійним серіалом, створеним Робом Макелхенні (Rob McElhenney). Який вийшов з першим сезоном у 2020 році. Всі три сезони можна подивитися українською.

Цей комедійний серіал розповідає історію геймдеву, що працює над популярною онлайн-грою “Містичний Квест”, демонструючи не лише процеси розробки гри, але й взаємодію команди, конфлікти, жарти й несподівані випробування, що виникають на шляху створення віртуального світу.

Що на нас чекає?

Звісно, новий серіал “Прості смертні” (Simple Mortals) буде присвячений не лише життю співробітників уявного геймдеву, а й фокусуватиметься на житті гравців та фанатів, які були глибоко під впливом гри “Містичний Квест“.

Цей спіноф обіцяє розкрити не тільки внутрішні аспекти роботи над відомою онлайн-грою, а й показати, як ця гра вплинула на життя різних людей.

Відзнято Прості смертні - спіноф Містичного Квесту: дата виходу, чи вийде українською?

У серіалі буде відображено, як герої звичайного життя спілкуються з грою, як вона змінює їхні взаємини, уподобання та ставлення до технологій. Він також розкриє, як гра може впливати на психологічний стан та щоденне функціонування людини, змінюючи її спосіб бачення світу і взаємодії з іншими.

Попередній успіх “Містичного Квесту: Бенкет круків” надав глядачам впевненість у тому, що цей спіноф також буде маєтним джерелом комедійних ситуацій, емоційних випробувань та непередбачуваних поворотів.

Чекаємо, що “Прості смертні” допоможе глядачам краще розібратися в тому, як сучасні технології впливають на наші відносини, особистість та спосіб сприйняття дійсності.

З огляду на унікальний підхід та талант створення комедійного контенту творців, фанати з нетерпінням чекають на вихід “Простих смертних” і впевнені в його успішності на тлі попередніх проектів у всесвіті “Містичного Квесту”.

Коли та де дивитися українською?

Дата виходу і скільки буде серій у новому серіалі “Mere Mortals” наразі невідомо. З появою інформацію ми оновимо цю сторінку.

Можна припустити що до спінофу “Містичного Квесту: Бенкет круків” вийде українська озвучка, так як всі три сезони оригінального серіалу були адаптовані українською від AdrianZP, HDrezka Studio.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *