Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

4 сезон Кульгавих коней’ повертається на Apple TV+ цієї осені: Що очікувати від нових епізодів? Та коли чекати на нову серію 4 сезону.. Детально коли чекати нову серії українською, дивись графік виходу серій нижче.

Цієї осені нашою увагою знову заволодіє один із найпопулярніших кримінальних серіалів на Apple TV+ – “Кульгаві коні”. Четвертий сезон обіцяє бути захопливим і напруженим. Давайте розглянемо, що можна очікувати від цього захопливого шоу, яке буде доступне на Apple TV+ з вересня до листопада.

Серіал “Slow Horses” (українська назва “Кульгаві коні”) – це телевізійна адаптація роману Мікаела Херрінгтона “Slow Horses”, яка вперше вийшла в етер на платформі Apple TV+ у 2022 року.

У 2020 році вийшло два сезони, що є типовим рішенням для серіалів.

Серіал розповідає історію групи спецагентів британської розвідки MI5, яких називають “Кульгаві коні“. Вони були дискредитовані або звільнені з роботи в MI5, але замість того, щоб бути звичайними людьми, вони залишаються разом і спробували створити власну команду, щоб розслідувати складні кримінальні справи, які не потрапляють в руки поліції.

Головний герой – Джексон Ламб – керівник групи “повільних коней”. Він ставить перед собою завдання розгадати загадкову злочинну справу, яка може загрожувати національній безпеці. У своєму розслідуванні він зіштовхується з різними перешкодами, включаючи корумпованих політиків, злочинні групи та інші загрози.

У серіалі крім сюжетної лінії досить детально розглядається життя “повільних коней”, їх внутрішні баталії, стосунки один з одним та спроби побудувати нове життя після звільнення з MI5.

Акторський склад серіалу Кульгаві коні

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал
Кадр з серіалу Кульгаві коні

У серіалі “Slow Horses” головні ролі виконують такі актори:

 • Ґеррід Рутан (Gerard Ruthven) – Джексон Ламб
 • Олівія Колман (Olivia Colman) – Дайан Уокер
 • Шейн Берді (Shane Berengue) – Рівер Картрайт
 • Ден Джексон (Dan Jackson) – Кетч
 • Беатріс Ельфорд (Beatrice Elford) – Міна Капур
 • Майлз Джепко (Miles Jupp) – Невіл Гейтс
 • Даррен Бойд (Darren Boyd) – Меттью Сінклер

Це досить вражаючий акторський склад, який допомагає забезпечити високу якість історії та глибокість персонажів.

Про що 1 сезон серіалу Кульгаві коні?

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

Перший сезон “Slow Horses” складається з шести епізодів і зосереджується на одній кримінальній справі, що починається з теракту, що стався в центрі Лондона.

Головний герой, Джексон Ламб, керівник групи “повільних коней”, дізнається, що його колишній підлеглий, Джіммі Кеннеді, може бути пов’язаний з цим терактом. Ламб та його команда розпочинають розслідування, щоб знайти Кеннеді та довести його провину або невинність.

У процесі розслідування “Кульгаві коні” виявляються втягнутими в складний і заплутаний злочинний світ, де на їх шляху з’являються злочинні групи, корумповані політики та інші загрози. У той же час, команда виявляється втягнутою в свої власні проблеми, стосунки між їхніми членами починають розпадатися, а сам Ламб змушений боротися з власними демонами минулого.

Сезон завершується захоплюючою фінальною серією, де розкриваються багато таємниць і деталей кримінальної справи, а також відбувається кульмінаційний зіткнення головних героїв зі злочинцями та злочинними угрупованнями.

2 сезон серіалу Кульгаві коні

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

У другому сезоні “Кульгаві коні” продовжують свої пригоди, розслідуючи нові кримінальні справи та займаються розв’язуванням інших загадок.

В першому епізоді Джексон Ламб перебуває у стані підвищеної готовності після того, як колишнього шпигуна знаходять мертвим. Мін і Луїза спокушаються на пропозицію ззовні Слау-Гауза.

У другому епізоді Лемб зв’язується з російським перебіжчиком, який може мати ключ до сплячих агентів. Рівер виходить на слід безжального вбивці.

У 3 серії Рівер затишно влаштовується в Котсуолдсі під час пошуків сплячого агента. Мін виявляє, що російські ігри на випивку – найжорстокіші з усіх.

4 епізод – Луїза робить свій хід на Пашкіна. Катерина робить ходи іншого роду, коли грає в шахи зі зловісним незнайомцем.

5 сезон. Ягня наказує своїм повільним коням йти в пастки. Рівер вважає, що щось тривожне прямує до Лондона.

У шостому епізоді Хо опиняється в пастці в потязі з російським убивцею.

Чи закінчився 3 сезон Кульгаві коні?

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

Закінчення 3 сезону “Slow Horses”

Третій сезон британського шпигунського трилера “Slow Horses”, створеного за мотивами романів Міка Геррона, завершився на високій ноті напруги та несподіванок. Сезон розповідав про нові небезпечні місії “відділу невдах” під керівництвом Джексона Лемба, де герої мали зіткнутися з минулим та викрити нові змови.

Ключові події фіналу сезону

 1. Розкриття змови: Команда з відділу “Слоу Хаус” змогла розкрити змову, яка загрожувала національній безпеці. Вони виявили, що за лаштунками стоять потужні гравці, які використовують тероризм для досягнення своїх політичних цілей.
 2. Особисті виклики: Кожен член команди зіткнувся з власними демонами та минулим. Джексон Лемб змушений був протистояти старим ворогам, а Рівер Картрайт дізнався більше про обставини, що привели його до “Слоу Хаус”.
 3. Жертви та втрати: На шляху до розкриття змови команда зазнала значних втрат. Один із ключових персонажів загинув, що додало драматизму та підкреслило небезпеку їхньої роботи.
 4. Кульмінація та інтрига: Фінал сезону залишив глядачів на піку напруги, з натяками на ще більші загрози та таємниці, що розкриються в наступних сезонах. Заключні сцени показали, що “Слоу Хаус” ще далеко не закінчив свої пригоди, і нові випробування вже на горизонті.

Закінчення третього сезону “Slow Horses” залишило глядачів з нетерпінням очікувати продовження, обіцяючи ще більше інтриг, небезпек та несподіваних поворотів у наступних сезонах.

Коли вийде 4 сезон Кульгаві коні?

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

Глядачі, безумовно, чекають на 4 сезон “Кульгавих коней” з нетерпінням.

Сезон 4 “Кульгавих коней” буде доступний для перегляду на Apple TV+ з 4 вересня 2024. Перші дві серії вийдуть в перший день. Загалом, буде 6 епізодів, як і в усіх сезонах раніше.

Детальний графік виходу серій 4 сезону можна подивитися нижче.

Це обов’язкова подія для всіх шанувальників кримінальних драм і захопливих сюжетів. Готуйтеся до нових поворотів подій і захопливих історій у цій гостросюжетній драмі.

Графік виходу серій 3 сезон Кульгаві коні

Це графік виходу серій в оригіналі. Через декілька днів буде виходить українська озвучка.

1 серія4 вересня
2 серія4 вересня
3 серія11 вересня
4 серія18 вересня
5 серія25 вересня
6 серія2 жовтня

Що відомо про 4 сезон серіалу Кульгаві коні та коли він вийде?

Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

Четвертий сезон британського шпигунського трилера “Slow Horses” продовжить історію команди “Слоу Хаус” під керівництвом Джексона Лемба. В новому сезоні на нас чекають нові заплутані місії, особисті драми та небезпеки, що ховаються в тінях.

Основні теми та події 4 сезону:

 1. Нові загрози: Після розкриття змови у попередньому сезоні, команда зіткнеться з новими ворогами. Цього разу загроза може прийти з неочікуваного боку, змушуючи героїв діяти швидко та рішуче.
 2. Особисті випробування: Четвертий сезон продовжить розвивати особисті лінії героїв. Джексон Лемб матиме нові виклики, які випробують його лідерські якості. Рівер Картрайт продовжить своє розслідування, намагаючись дізнатися правду про своє минуле та місце в “Слоу Хаус”.
 3. Внутрішні конфлікти: У команді можуть виникати внутрішні конфлікти через різні підходи до розв’язання проблем. Відносини між героями будуть ставати все більш напруженими, особливо під тиском нових обставин.
 4. Розширення меж: “Слоу Хаус” може отримати нові завдання, які виходять за рамки звичних місій. Це може включати міжнародні операції, що додасть серіалу нових локацій та глобального масштабу.
 5. Несподівані союзники та вороги: Глядачі можуть очікувати появу нових персонажів, які будуть як допомагати, так і перешкоджати команді. Деякі старі вороги можуть повернутися, створюючи додаткову напругу та непередбачувані повороти сюжету.

Інтрига та очікування

Четвертий сезон обіцяє ще більше напруги, інтриг та несподіваних поворотів, що триматимуть глядачів у постійній напрузі. “Слоу Хаус” продовжить свою боротьбу з тінями, доводячи, що навіть “відділ невдах” може стати ключовим гравцем у захисті національної безпеки.

З нетерпінням чекаємо на нові епізоди, які відкриють нові сторінки історії “Slow Horses”.

Де подивитися 4 сезон Slow Horses українською серіал?

Озвученням 1 і 2 сезону займалися студія HDrezka. Тому знайти українську озвучку в онлайн легко. 3 і 4 сезони також доступні українською.

@tvshows.com.ua 3 сезон серіалу кульгаві коні про англійських агентів очікується в кінці 2023 року. #озвучкаукраїнською #серіалиукраїнською #озвученняукраїнською #щоподивитися #серіали ♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua

Чи варто починати дивитися серіал Кульгаві коні?

Якщо ви цікавитеся драмою про розвідку і політику, то серіал Slow Horses може бути цікавим варіантом для вас.

Серіал Slow Horses підійде для любителів драматичних історій про розвідку та політику. Це може бути ідеальний вибір для тих, хто цікавиться історіями про спеціальні служби та їхню роботу, а також для тих, хто любить вивчати складні взаємини між людьми в інтригуючих ситуаціях.

Також серіал може сподобатися фанам романів Міка Герріса, на яких він базується. Але варто зазначити, що серіал Slow Horses має дещо темну та сумну атмосферу, тому не підійде для тих, хто шукає легку розважальну історію.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Один коментар до “Дата виходу Кульгаві коні 4 сезон: графік виходу серій, все про серіал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *