3 сезон Наш прапор означає смерть дата виходу

3 сезон Наш прапор означає смерть дата виходу

Початок 2024 року ознаменував завершення серіалу “Наш стяг несе Смерть” / “Наш прапор означає смерть”. Третій сезон серіалу не вийде, на жаль.

“Our Flag Means Death”, чудова комедійна пригодницька пригодницька драма, яка в той час як завойовувала серця глядачів, була раптово закрита після двох захопливих сезонів.

Серіал, створений Девідом Дженкінсом, натхненний реальними подіями, розповідає історію божевільного і сміливого пірата Стіда Боннета, який вирішує покинути багате життя і вирушає в піратську подорож.

Шанувальники були вражені рішенням HBO Max про закриття шоу після другого сезону, особливо з огляду на величезний потенціал і неповторний стиль серіалу.

“Our Flag Means Death” привертав увагу аудиторії своїм оригінальним підходом до піратських пригод, поєднуючи в собі веселі моменти з глибиною персонажів.

Ця комедійна драма була високо оцінена критиками за свій унікальний сюжет і сміливість у розгляді теми пригод і свободи, що робить її закриття після другого сезону особливо розчаровуючим для фанатів.

3 сезон Наш прапор означає смерть дата виходу

Хоча офіційні причини закриття “Our Flag Means Death” залишаються незрозумілими, фанати серіалу висловили своє розчарування в соціальних мережах, закликаючи до можливого відродження шоу або його продовження на інших платформах.

Незважаючи на те, що HBO Max не продовжить виробництво цього захопливого серіалу, його два сезони залишаться в пам’яті українських глядачів як яскравий і незвичний погляд на піратські пригоди, сповнений сміху, емоцій і дивовижних моментів, що не залишать байдужими поціновувачів пригодницької жанрової кінематографії.

Обидва сезони можна подивитися українською від творчої групи “В одне рило” та студії 15K3. Знайти можна в “Уанеті”.

Останній сезон вийшов 6 жовтня 2023 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *