Відома дата виходу 2 сезону серіалу "Ведмідь / The Bear"

Відома дата виходу 2 сезону серіалу “Ведмідь / The Bear”

Молодий і амбітний шеф-кухар Кармі, після трагічної смерті свого старшого брата, вирішує повернутися до свого рідного Чикаго і взяти на себе керівництво сімейним бізнесом, який займається продажем сендвічів. Однак, крихітний бізнес, що знаходиться в забігайлівці, відрізняється від елітних ресторанів, де працював Кармі до цього.

Кармі прагне зробити це місце більш престижним і збільшити прибуток, але для цього йому доведеться розв’язати безліч дрібних проблем, як-от незадоволені клієнти та поламаний унітаз. Він також стикається з труднощами в завоюванні довіри співробітників, які не вірять у його здатність керувати бізнесом.

Відома дата виходу 2 сезону серіалу "Ведмідь / The Bear"
Кадр з серіалу Ведмідь

Незважаючи на всі ці труднощі, Кармі не втрачає надії і прагне зробити свій бізнес успішним. Він застосовує свої знання і досвід, щоб створити нові страви, які привернуть більше клієнтів, і встановлює жорсткі правила для співробітників, щоб підвищити якість обслуговування. З кожним днем він все ближче до своєї мети, але йому доводиться зіткнутися з новими проблемами, які несподівано виникають на його шляху.

Зрештою, Кармі розуміє, що щоб досягти успіху в бізнесі, йому необхідно навчитися працювати з людьми і будувати стосунки на взаємній повазі та довірі. Завдяки своїм зусиллям і твердості духу, він долає всі перешкоди й досягає успіху в бізнесі, перетворюючи скромний бізнес із продажу сендвічів на престижний заклад, який приваблює гурманів з усього міста.

Коли вийде 2 сезон серіалу “Ведмідь” 2022?

Перший сезон вийшов у червні 2022 року, з 8 епізодами. Прем’єра 2 сезону запланована на 22 червня 2023 року. Також буде 8 епізодів у другому сезоні.

Трейлер до 2 сезону серіалу Ведмідь 2023

Де подивитись українською?

Перший сезон був озвучений студією HDrezka Studio. Другий сезон також буде адаптований українською онлайн. Шукайте на офіційному сайті студії.

@tvshows.com.ua серіал ведмідь 2 сезон у червні 2023 року. #озвученняукраїнською #рекомендуюдоперегляду #серіали #серіали2023 #серіалиукраїнською #кухар #серіалпрокухню ♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *