Знову на волі 2 сезон дата виходу

Знову на волі 2 сезон дата виходу

Серіал “Знову на волі” (оригінальна назва Unprisoned) розповідає про психотерапевта і матір-одиначку, чиє життя перевертається з ніг на голову, коли її батько виходить із в’язниці та переїжджає до її будинку, щоб жити з нею та її сином-підлітком.

Про серіал Знову на волі

Дія відбувається навколо Пейдж, яку покинула мати ще в дитинстві, а її батько, Едвін, провів більшу частину свого життя у в’язниці. Пейдж підтримувала контакт із батьком протягом кількох років, але він неодноразово порушував свої обіцянки перед нею, через що дівчинка перестала йому довіряти. Турботу про неї взяла на себе подруга Едвіна, Надін. Через 17 років Едвін виходить із в’язниці і ставить перед собою дві головні цілі: почати нове життя разом із дочкою і стати законослухняним громадянином. Однак Пейдж більше не вірить своєму батькові, тому що він багато разів її розчаровував.

Де подивитися серіал Знову на волі українською?

Всі вісім серій 1-го сезон вийшли 10 березня на платформі Hulu і вже доступні онлайн. Українською мовою доступна озвучка від HDrezka. Знайти можна на офіційному сайті.

трейлер українською

2 сезон Знову на волі дата виходу

Перший сезон вийшов у березні 2023 року, а вже у листопаді 2023 року серіал було продовжено на другий сезон.

Другий сезон очікується у 2024 році.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *