Дата виходу 4 сезону серіалу Шоресі

Дата виходу 4 сезону серіалу Шоресі

“Шоресі” — це канадський комедійний серіал, що є спін-оффом популярного шоу “Леттеркенні”. Серіал розповідає про життя Шоресі, нахабного та впертого гравця хокейної команди.

Він досліджує виклики та комічні ситуації, з якими стикається команда, намагаючись досягти успіху на льоду. Прем’єра першого сезону відбулася у травні 2022 року, і відтоді шоу здобуло значну популярність завдяки своєму унікальному гумору та цікавим персонажам.

Шоресі – молодий і талановитий хокеїст, який нещодавно приєднався до команди вищої ліги Північного Онтаріо “Бульдоги Садбері”.

Однак невдовзі з’ясовується, що “Бульдоги” на межі повного закриття, адже вони програли 20 матчів поспіль і опинилися останніми в рейтинговій таблиці ліги. Шорсі вирішує врятувати команду й укладає парі з її менеджером: отримавши контроль над справами “Бульдогів”, Шорсі найме нових гравців і перебудує команду так, що вона ніколи більше не програє.

Виробництво та реліз попередніх сезонів

Дата виходу 4 сезону серіалу Шоресі

Протягом останніх двох років графік виробництва та виходу серіалу “Шоресі” був здебільшого послідовним, з перервами лише в кілька місяців на завершення зйомок. Зйомки першого сезону розпочалися в листопаді 2021 року, а дебют відбувся через шість місяців, у травні 2022 року.

У квітні 2023 року розпочалися зйомки другого сезону, і ці шість епізодів вийшли в ефір у вересні 2023 року, скоротивши часовий проміжок приблизно на місяць. Третій сезон зняли в листопаді 2023 року, і його прем’єра відбулася у травні 2024 року, повернувшись до шестимісячного виробничого графіку.

Дата виходу 4 сезону

Дата виходу 4 сезону серіалу Шоресі

Видання Globe and Mail оголосило, що виробництво 4-го сезону “Шоресі” розпочнеться наприкінці червня, натякаючи на те, що реліз відбудеться раніше, ніж очікували багато фанатів. Це повідомлення з’явилося через день після того, як третій сезон “Шоресі” дебютував на Hulu 21 червня. Шостий і останній епізод завершувався чорно-білим текстом “Це кінець “Шоресі”, хоча незабаром після нього з’явилося повідомлення з написом “Частина 1”, що дражнило перспективою появи “частини 2” епізодів “Шоресі” в майбутньому.

Якщо 4-й сезон слідуватиме тій самій тенденції, шанувальники можуть очікувати нові епізоди наприкінці 2024 року. Однак, не виключена прем’єра 4-го сезону на початку 2025 року, якщо серіал хоче продовжити свою тенденцію випускати по одному сезону на рік.

Тизер “Частина 1” також відкриває двері для нових епізодів у другій частині третього сезону, враховуючи те, як шоу зробило акцент на цьому повідомленні в останньому епізоді.

Зважаючи на те, що всі сезони “Шоресі” поки що складаються лише з шести серій, є ймовірність, що нові епізоди можуть увійти до 4-го сезону, додаючи наступну главу до цієї історії. Шанувальники можуть очікувати на офіційні анонси від продюсерів та платформи Hulu, щоб дізнатися точну дату виходу.

Всі сезони серіалу “Shoresy” доступні для українського глядача рідною мовою від інтернет студії озвучення HDrezka Studio.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *