Сильвестр Сталлоне розкриває все: Чоловік за кулісами Голлівуду

Сильвестр Сталлоне розкриває все: Чоловік за кулісами Голлівуду

Сильвестр Сталлоне – ім’я, яке стало символом силової волі, незламної віри і безмежної вдачі в світі кіно. За понад п’ятьдесят років акторської кар’єри цей чоловік розважав мільйони глядачів та завоював їхнє серце.

Та сьогодні ми розглянемо інтимний погляд на життя і творчість Сильвестра Сталлоне – актора, сценариста, режисера-продюсера, а головне, невичерпного джерела натхнення.

Для Сталлоне, кіно стало втечею від важкого дитинства, відчуттям, що його має загубити велике місто. І сьогодні, на порозі своєї п’ятидесятирічної кар’єри, він вирішив розповісти свою історію, і ця історія – це подорож від аутсайдера до справжньої легенди Голлівуду.

Біографічний фільм “Сталлоне” (відомий також під назвою “Sly”) – це сповідь від самого актора, історія, яка розкаже нам про всі вершини та провали, про перемоги та поразки, які зробили його тим, ким він є сьогодні. Це дивовижна історія про віру в себе, про те, як один чоловік може змінити свою долю, якщо він вірить у свою мрію.

Сильвестр Сталлоне розкриває все: Чоловік за кулісами Голлівуду

У головній ролі – Сильвестр Сталлоне сам, і хто, як не він, міг би розповісти цю історію краще? Його життя, як самий екшн-блокбастер, повне неймовірних подій, емоцій та пригод.

Дата виходу українською, вже 3 листопада відбудеться на Netflix.

Не пропустіть можливість дізнатися про життя та кар’єру Сильвестра Сталлоне з першого джерела, з вуст самого легендарного актора.

“Сталлоне” – це не просто фільм, це сповідь, яка надихне вас вірити в себе та свої мрії.

Нагадаємо, у 2022 році вийшов серіал зі Сталлоне “Король Талси”, який вже очікує дату виходу 2 сезону “Король Талси”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *