Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Студія Disney офіційно працює над “Крижаним серцем 3“, але були внесені значні зміни порівняно з попередніми двома фільмами.

Дженніфер Лі, яка була авторкою сценарію та співрежисеркою перших двох частин, у червні 2023 року заявила, що не буде режисеркою третього фільму і можливо, навіть, не братиме участь у написанні сценарію.

Вона розповіла: “Ідея “Крижаного серця” не виникла від мене. Вона прийшла від неймовірної людини… Я була захоплена цією ідеєю і просто відриваюсь з цією командою”.

Залишається можливість, що Лі все-таки напише сценарій до “Крижаного серця 3“. В будь-якому випадку, вона залишається важливою учасницею процесу розробки фільму як головний креативний директор Walt Disney Animation Studios.

Насамперед, невідомо, хто стане режисером, але ми залишаємось на зв’язку, чекаючи подальшої інформації.

А поки що, ось основна інформація про “Крижане серце 3“, яку варто знати.

Планують випусти серіал Крижане серце 3

Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Disney планує продовжити історію “Холодного серця” через аудіосеріал.

Цей серіал, що включатиме 12 епізодів, розгорнеться після подій другої частини анімаційного фільму та розповість про нові пригоди Ельзи і Анни, привносячи нових персонажів.

Цей проект стане ланкою між другою та третьою частинами.

Анні, королеві, доведеться боротися з багатьма клопотами через приїзд видатних гостей до її королівства. Саме в цей час духи природи починають реагувати дивно, і вона звертається за допомогою до Ельзи.

Разом вони вирушають до зачарованого лісу, щоб вирішити проблему. Там вони натрапляють на таємничі мідні пристрої, які впливають негативно на природний порядок речей. Їм доведеться розгадати, як ці пристрої потрапили до лісу та хто їх створив.

Дата виходу аудіосеріалу поки що не оголошена, але він очікується цього року.

Третій фільм “Холодне серце” також знаходиться у розробці, але режисерка попередніх частин Дженніфер Лі не повернеться на посаду режисера для третього фільму. Докладніше про третю частину фільму та коли вийде в Україні читай нижче.

Крижане серце 3 коли вийде в Україні?

Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Вихід “Крижаного серця 3 / Frozen 3“, можливо, було підтверджено, але точна дата виходу третьої частини у кінотеатрах України залишається невідомою.

Новину про новий фільм офіційно оголосив керівник Disney Боб Айгер у лютому 2023 року, проте він не надав додаткової інформації щодо стадії розробки проекту.

Враховуючи, що між датами виходу “Крижаного серця” та “Крижаного серця 2” пройшло шість років, це може бути орієнтований показник, коли можливо очікувати виходу “Крижаного серця 3”.

Прихильникам доведеться зачекати до 2026 року, щоб побачити повернення Анни та Ельзи.

Кожного разу, коли ми отримаємо більше інформації, ми будемо оновлювати цю статтю.

Крижане серце 4

Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Наприкінці 2023 року, Disney запустив у роботу мультфільм “Крижане серце 4”.

Глава Disney Боб Айгер несподівано анонсував у шоу “Good Morning America”, що компанія вже працює над четвертою частиною “Холодного серця”.

“Розкрию вам невеликий сюрприз. Ми зараз працюємо не тільки над третьою частиною “Холодного серця”, а й над четвертою” – заявив Айгер.

Дивитися крижане серце 3 частина – трейлер

А поки 3 частину створюють, нагадаємо про якість українського дубляжу до другого фільму нижче.

Дивись українського “Фрозен 3” у 2025 році українською!

Що буде у 3 частині фільму Фрозен?

Сюжет “Крижаного серця 3” продовжується з подій “Крижаного серця 2″.

В цьому сиквелі Анна та Ельза вирушають у зачарований ліс поза межами Аренделя, щоб розкрити таємничий голос, який кличе Ельзу, і зупинити зачарованих духів, які загрожують Аренделю.

Виявляється, що в минулому між воїнами Аренделя та народом Нортульдри, який жив у лісі, відбулася битва. Ця подія призвела до відрізання лісу від решти світу.

Анна та Ельза розкривають, що їхні батьки мали намір відправитися до Ахтохаллану, щоб знайти джерело силі Ельзи, але під час корабельної аварії зникли.

Дівчата знаходять зачарований ліс, де стоїть корабель їхніх батьків, і дізнаються, що їхньою матір’ю була членка народу Нортульдри.

Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Більше того, їхній дід був відповідальним за конфлікт і створив дамбу в лісі, яка мала послабити народ нортульдран. Щоб виправити кривди минулого, Анна розуміє, що має зруйнувати дамбу, щоб звільнити ліс.

І вона робить це вчасно. Ельза застигла в Ахтохаллані, шукаючи голос, який виявився спогадом про її матір. Ельза стає “п’ятою душею”, мостом між чарівним світом і світом людей.

Але, як відомо, міст має дві сторони, і Анна – це друга сторона. Отже, Ельза залишається в лісі, а Анна стає королевою Аренделл, забезпечуючи, щоб два королівства жили довго і щасливо.

Це природне завершення сюжету “Крижаного серця“, що відповідає обіцянці продюсера про те, що ці два фільми розкажуть “одну повну історію”. Ельза повністю прийняла свою магічну сторону, а Анна знайшла своє місце у світі.

Крижане серце 3 дата виходу: серіал вийде першим

Хто знає, про що буде триквел на даному етапі, але Гад раніше говорив, що фільм буде знятий тільки в тому випадку, якщо у нього “буде причина для існування”, як і у випадку з сиквелом.

“Я не знаю, чи буде “Крижане серце 3” і коли. Це не в моїй компетенції, – сказав він PopCulture. “Якщо завжди є історія, яку варто розповісти, я впевнений, що Дженніфер Лі та неймовірна команда Disney animation одного дня розкажуть її”.

“Крижане серце” та “Крижане серце 2” доступні для перегляду на Disney+. Та можна знайти в українській мережі інтернет онлайн.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *