Фаравей Даунс, або Далекі низини: актори, трейлер, дата виходу

Фаравей Даунс, або Далекі низини: актори, трейлер, дата виходу

У запальному епічному міні-серіалі “Faraway Downs” (можлива укр. назва “Далекі низини / Фаравей Даунс”), відтвореному на знаменитому фільмі “Австралія“, зустріньте Сару (Ніколь Кідман) – аристократку, яка володіє величним скотарським ранчо в глибинах Австралії. Відчайдушно обертаючись після втрати коханого чоловіка, Сара зіштовхується з жорстоким бароном, що намагається відібрати її землю, використовуючи будь-які засоби.

Спільно з харизматичним і сміливим скотарем Джекманом (Г’ю Джекман), вони встають на захист свого родовища, сімейного спадку та мільйонного ранчо, що стало символом сили і незалежності.

Ця неймовірна драма розгортається на фоні буйної природи і культурної різноманітності Австралії, де історія, пригоди та любов переплітаються в одну захоплюючу сагу.

“Faraway Downs” – це шедевр сучасного кінематографу, де міць духу, відвага та любов плетуть густу мережу на фоні вражаючого пейзажу.

Приєднуйтесь до Сари та Джекмана в їхньому найважливішому пригоді, яка змінить їхнє життя назавжди.

Дивіться “Faraway Downs” на Hulu з 26 листопада і відчуйте справжню силу солідарності та відваги від двох неймовірних героїв!

У міні-серіалі буде 6 епізодів. Очікується українське озвучення. Оригінальний фільм “Австралія”, на якому заснований серіал можна подивитися в українському дубляжі в УАнеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *