Свапнути Америку: Реальні історії про пошук зв'язків у цифровій епосі у серіалі Swiping America

Свапнути Америку: Реальні історії про пошук зв’язків у цифровій епосі у серіалі Swiping America

Документальний серіал “Swiping America” (можлива укр. назва “Свапнути Америку”) від HBOmax пропонує унікальне занурення у світ сучасних стосунків і зв’язків, через призму використання популярного додатку для знайомств.

У центрі уваги перебуває група самотніх людей з Нью-Йорка, які вирішують скористатися цим сучасним інструментом, щоб поміркувати про свій особистий досвід у царині сексу, стосунків, любові та зв’язку.

Подорожуючи різними аспектами сучасного побачення і знайомства, “Swiping America” розбирається з різними темами, які зачіпають наше інтимне життя. Відкрито та щиро, учасники серіалу діляться своїми особистими історіями, емоціями та думками про сучасні підходи до пошуку кохання та сексуальних стосунків.

Трейлер

У серіалі “Swiping America” ми будемо свідками інтимних розмов та одкровень, а також побачимо учасників, як вони досліджують та визначають свої власні вподобання, цінності та очікування у сфері сексуальності та стосунків. Вони зустрічаються з різними людьми, усвідомлюючи, що кожне побачення – це можливість для самопізнання та розуміння себе в контексті інтимних взаємодій.

Свапнути Америку: Реальні історії про пошук зв'язків у цифровій епосі у серіалі Swiping America

Swiping America” відчиняє двері у світ сучасної любові та зв’язків, запрошуючи глядачів у подорож, що ставить під сумнів стереотипи та досліджує різні аспекти міжособистісних стосунків. За допомогою цього захопливого документального серіалу, ми дізнаємося про те, як нові технології впливають на наше інтимне життя і як наші особисті досвіди формують наші уявлення про себе та інших людей.

Прем’єра – 15 червня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *