Фантазмас 2024, чи буде 2 сезон? що відомо

Фантазмас 2024, чи буде 2 сезон? що відомо

“Fantasmas”, укр. назва “Фантазмас” – це новий серіал 2024 року, який розповідає про захоплюючі пригоди Хуліо Торреса, що втратив золоту устрицю. Ця незвичайна історія переносить глядачів в альтернативну версію Нью-Йорка, де Хуліо вирушає на пошуки дорогоцінної золотої сережки. Під час своїх мандрівок він зустрічає найекстравагантніших і ексцентричних персонажів міста, що робить його подорож ще більш цікавою та непередбачуваною.

У вирі кольору і сюрреалізму переплітаються історії людей, які намагаються знайти сенс життя в усе більш ізольованому світі. Хуліо Торрес розповідає фантастичну історію про свою загублену золоту сережку у вигляді устриці. У пошуках цього цінного предмета Хуліо розмірковує про незвичайних людей, з якими він зустрічається в інтроспективних, часто моторошних і завжди комедійних епізодах, дія яких відбувається в мрійливій альтернативній версії Нью-Йорка.

Дата виходу

Перший сезон серіалу завершився в середині червня 2024 року, але офіційного підтвердження про продовження на другий сезон ще немає. Точна дата виходу другого сезону також невідома, але серіал не отримав статусу завершеного, тому глядачам варто зачекати.

Можливо другий сезон вийде у 2025 році.

Де дивитися

Перший сезон і майбутні епізоди другого сезону можна буде подивитися з багатоголосим закадровим перекладом від HDrezka Studio.

Остання, шоста серія першого сезону була особливо захопливою. У пошуках загубленої устриці Хуліо необачно укладає угоду про створення проекту для корпорації. Але коли Ванесі несподівано телефонують і повідомляють про відхилену роботу Хуліо, з’являється нова, цікава можливість, яка додає серіалу несподіваний поворот і залишає глядачів у передчутті продовження.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *