Шибениця 2023: Секрети британської банди фальшивомонетників з Крагг Вейл

Шибениця 2023: Секрети британської банди фальшивомонетників з Крагг Вейл

Історія маленького містечка, яке кинуло виклик Банку Англії. Серіал “Шибениця” розповідає дивовижну і реальну історію фальшивомонетників з Крагг Вейл.

Серіал про банду ткачів і землеробів у Йоркширі 18-го століття, які вчинили одну з найбільших афер в історії Британії.

Режисер Шейн Медоуз.

Що відомо про серіал Шибениця 2023

Серіал “Шибениця“, оригінальна назва The Gallows Pole – захоплива історія, заснована на реальних подіях, яка переносить глядачів наприкінці 18 століття в маленьке містечко Крегг Вейл, розташоване неподалік від Хебденського мосту в західному Йоркширі. У цьому світі підступних інтриг і таємних угод панує банда фальшивомонетників, чий основний дохід був пов’язаний із ткацтвом.

Шибениця 2023: Секрети британської банди фальшивомонетників з Крагг Вейл

Під керівництвом харизматичного “короля” Девіда Гартлі, ці злочинці виготовляли нелегальні золоті монети, прагнучи збільшити свої скромні доходи. Вони отримували справжні монети від контрабандистів, які вірили в обіцянки банди про повернення значно більшої суми. Шляхом майстерного опрацювання та переробки металу, фальшивомонетники видаляли оригінальні малюнки та літери з країв монет, а потім акуратно вирізали нові деталі. За допомогою молотка і особливого набору для карбування, вони відтворювали унікальні зображення і клейма, щоб зробити фальшивки практично не відрізняються від справжніх.

Шибениця 2023: Секрети британської банди фальшивомонетників з Крагг Вейл

Однак їхня зухвала гра з підробленими монетами не могла тривати вічно. Поступово містечко Крегг Вейл стало полонитися мережею інтриг, зрад і смертельних наслідків. Роздираються внутрішніми конфліктами і женуться за великими грошима, фальшивомонетники опиняються на межі руйнування, коли їхня таємниця починає розкриватися. Питання про те, хто ж виграє в цій грі: закон, помста або жадібність, стає дедалі напруженішим у міру наближення серії до свого захопливого фіналу.

Шибениця 2023 трейлер

серіалу “Шибениця” за книжкою Бенджаміна Маєрса.

Шибениця” – це приголомшлива драматична історія про силу амбіцій, жагу до влади і зраду, яка занурює глядачів у світ тіней і обману. Порушуючи питання про ціну, яку ми готові заплатити заради багатства й успіху, цей серіал захоплює своєю складною сюжетною лінією, яскравими персонажами та похмурою атмосферою часової епохи.

Шибениця дата виходу

Прем’єра – 31 травня. У першому сезоні заплановано 6 епізодів.

Шибениця” – це серіал, який не залишить байдужим жодного глядача, який занурився в темні й небезпечні води злочинного світу фальшивомонетників.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *