Сімейний мультик Лео від Адама Сендлера трейлер

Сімейний мультик Лео від Адама Сендлера трейлер

21 листопада фанати анімаційних фільмів та шанувальники гумору зможуть насолодитися новим проектом від відомого актора та коміка Адама Сендлера.

У мультфільмі “Лео“, який є анімаційною музичною комедією, Сендлер дарує нам свій неповторний талант і сміх, озвучивши персонажа на ім’я Лео в оригінальній версії.

Сюжет

Сюжет фільму напрочуд оригінальний і захопливий: 74-річна ящірка Лео, уособлення невимушеного гумору та життєлюбства, опиняється в найнезвичнішій ситуації. Незважаючи на свій вік, Лео продовжує відвідувати початкову школу разом зі своєю вірною супутницею – черепахою, яка мешкає в тераріумі. Їхні пригоди у світі освіти тривають уже кілька десятиліть, що надає особливої пікантності та комічності сюжету.

Усе змінюється, коли Лео дізнається про те, що залишилося жити всього рік.

Вирішивши не прожити свої останні дні за шкільною партою, Лео ставить перед собою мету – випробувати всі радощі та пригоди, які може запропонувати життя на волі.

Однак доля розпоряджається інакше, і Лео виявляється втягнутим у низку неймовірних і кумедних ситуацій, пов’язаних з його невгамовними учнями і дивацтвами шкільного повсякдення.

Дивитися мультик Лео українською – тизер-трейлер

Однією з ключових особливостей фільму є те, що події розгортаються очима домашнього улюбленця. Глядач бачить світ очима Лео, і це надає картині особливої динаміки та гостроти. Адже як може бачити світ ящірка, яка вже довгі роки перебуває на задній парті початкової школи?

Незважаючи на комічний посил і веселі ситуації, в які потрапляє Лео, фільм також несе в собі глибокий зміст. Це історія про визнання цінності кожного моменту життя, про те, як важливо цінувати дружбу і стосунки, а також про те, що навіть найнезвичайніші обставини можуть піднести нам уроки і зробити наше життя яскравішим.

Дата

Прем’єра фільму “Лео” призначена на 21 листопада. Очікується українська озвучка.

Цей проєкт обіцяє стати справжньою подією у світі анімаційного кіно і принести глядачам масу посмішок, радості та незабутніх вражень.

Адам Сендлер у ролі Лео дарує нам свій фірмовий сміх і неповторну гру, роблячи цей фільм неодмінним до перегляду для будь-якого віку.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *