Режим з Кейт Вінслет: дата виходу серій, трейлер українською дивитися

Режим з Кейт Вінслет: дата виходу серій, трейлер українською дивитися

З дня створення серіал мав робочу назву “The Palace” (“Палац”) та планувався як Міні серіал, але ближче до прем’єри на HBOmax серіал змінив назву на “The Regime” (“Режим”).

Головна теза серіалу, це висвітлювання авторитарного режиму у країні. Нижче можна подивитися трейлер до серіалу та дізнатися дату виходу.

Дивитися українською серіал Режим – трейлер

Кейт Вінслет грає диктаторку в неназваній країні Східної Європи для сервісу MAX. Країна не називається, але паралелі мають бути очевидними. Проєкт виглядає цікавим, на мій смак

Про що серіал Режим?

Опис серіалу “Режим” – дія розгортається в авторитарній державі, в якій фокус подій зосереджений на палаці та місті, що його оточує.

Протягом року, що показується в серіалі, влада поступово слабшає, і жорстокий режим, встановлений у цій країні, починає кришитися.

Серіал, ймовірно, показуватиме різні сторони життя в цій державі, зокрема тих, хто дотримується встановленого режиму, і тих, хто стоїть на боці опозиції. Також можливо, що будуть представлені погляди істориків і політологів, які аналізують причини і наслідки падіння авторитарного режиму.

Дата виходу серіалу Режим

У 2024 році 3 березня на платформі HBO вийде оригінальний лімітований серіал “Режим” з Кейт Вінслет у головній ролі. Очікується українська озвучка.

Нижче можна подивитися графік виходу нових серій у березні до серіалу “Режим”.

Графік виходу нових серій серіалу Режим

Загалом у першому сезоні буде 6 епізодів, які будуть виходити щотижня. Остання 6 серій 1 сезону вийде 7 квітня на HBOmaх та можливо і в Україні від любительських інтернет студій озвучення.

СеріяДата виходу
1 серія3 березня
2 серія10 березня
3 серія17 березня
4 серія24 березня
5 серія31 березня
6 серія7 квітня
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *