Земля жінок: Новий серіал про пошук сенсу

Земля жінок: Новий серіал про пошук сенсу

У червні-серпні цього року на Apple TV+ відбудеться прем’єра шестисерійного міні-серіалу “Земля жінок” (“Land of Women”). Ця захоплива драма перенесе глядачів у світ, де заможна жінка Гала стикається з труднощами, коли її діти розпочинають доросле життя, а фінансові проблеми чоловіка змушують її поспішно покинути Нью-Йорк.

Серіал заснований на романі іспанської письменниці Сандри Барнеди і розповідає про Галу, яка, потрапивши в складну життєву ситуацію, змушена тікати з донькою і матір’ю з великого мегаполісу в мальовниче крихітне село на півночі Іспанії. Тут вони сподіваються знайти укриття від переслідувачів і почати все з чистого аркуша.

Земля жінок: Новий серіал про пошук сенсу

У ролях ви побачите талановиту Єву Лонгорію, яка виконує роль Гали, а також чудову Кармен Маура, яка зіграє її матір. Їхня акторська гра додасть серіалу особливого колориту і глибини.

“Земля жінок” обіцяє бути захопливою подорожжю у світ внутрішніх протиріч, сімейних стосунків і нових початків. Це історія про пошук сенсу в житті, про силу сімейних уз і про те, що іноді доводиться починати все спочатку, щоб знайти своє місце під сонцем.

Прем’єра серіалу “Земля жінок” стане справжньою подією для шанувальників якісних драматичних творів. Відкрийте для себе цей захопливий світ, де надія, кохання та сім’я – найважливіші цінності. Не пропустіть зустріч із Галою, її сім’єю та їхньою незвичайною пригодою на екранах вашого гаджета!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *