Кейлі Куоко у бойовику Рольова гра: дата виходу, трейлер

Кейлі Куоко у бойовику Рольова гра: дата виходу, трейлер

Кейлі Куоко, Девід Ойєлоуо, Конні Нільсен та Білл Найї: Зоряний склад шпигунського бойовика “Рольова гра”.

Шпигунські загадки та несподівані повороти подій чекають на глядачів у новому захоплюючому бойовику “Рольова гра” (Role Play), де провідні ролі виконують талановиті знаменитості: Кейлі Куоко, Девід Ойєлоуо, Конні Нільсен та Білл Найї.

Фільм представляє історію Емми, повсякденної мами та відданої домогосподарки, у якої, як виявляється, є незвичайне та таємне минуле – вона найманець убивця. Це відкриття відбувається зовсім випадково, коли її чоловік Девід, намагаючись пожвавити стосунки, пропонує дружині брати участь у рольовій грі. Ставки в цій грі раптом виростають до небачених висот, коли минуле Еми стикається з сьогоденням, і вона змушена використовувати свої навички, щоб захистити свою сім’ю та вижити.

Кейлі Куоко, відома завдяки ролі в “Теорії великого вибуху“, знову демонструє свою універсальність, граючи звичайну жінку, яка приховує за повсякденністю неймовірні навички. Її персонаж, Емма, опиняється у вирі подій, що вимагають від неї сміливості та інтелектуальної хитрості.

Девід Ойєлоуо, відомий за такими фільмами, як “Достукатися до небес” і “Сутенер”, представляє образ чоловіка Емми, пропозиція якого починає ланцюг подій, що перевертають все їхнє життя.

Конні Нільсен, яка виконує роль другої жінки у “Рольовій грі”, привносить загадковість і несподівані повороти в сюжет.

Білл Найі, широко відомий завдяки комедійним проектам та фільмам, демонструє свої акторські здібності у новому світлі, відіграючи ключову роль у цій захоплюючій історії.

Реліз “Рольової гри” заплановано на 12 січня 2024 року на платформі Prime Video, обіцяючи глядачам захоплюючий та непередбачуваний кінематографічний досвід.

Цей фільм обіцяє стати захоплюючою подорожжю через світ шпигунства, інтриг та несподіваних обертів сюжету, представлених талановитими акторами, захопленими в дивовижну історію.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *