2 сезон Дірка від бублика дата виходу, коли продовження чекати?

2 сезон Дірка від бублика дата виходу, коли продовження чекати?

Дебют другого сезону шоу “Дірка від бублика” (“Чмоня”) настільки очікуваний в Україні, що призвело до зацікавленості глядачів щодо дати його виходу. У серіалі висвітлюється Піт Девідсон як комік, який керує внутрішньою динамікою сім’ї та гарантує аудиторії подорож у світ пригод. Саме це робить другий сезон настільки очікуваним.

Інформація про точну дату виходу другого сезону серіалу “Дірка від бублика” поки що залишається невідомою, але він має з’явитися і фанати залишаються у очікуванні, дбайливо висліджуючи будь-які новини щодо цього, сподіваючись на швидкий вихід серіалу на екрани. Нижче, можна дізнатися останні новини про дату виходу другого сезону, та де його подивитися українською.

А коли вийде 2-й сезон серіалу Дірка від бублика?

2 сезон Дірка від бублика дата виходу, коли продовження чекати?

У червні 2023 року серіал “Дірка від бублика” було офіційно продовжено на другий сезон.

Це напівавтобіографічний серіал, де головну роль виконує зірка SNL, Піт Девідсон, на каналі Peacock.

Піт Девідсон – американський стенд-ап комік та актор серіалів “Новобранець“, “Бруклін 9-9“.

Його виступ не лише надав глядачам безліч смішних моментів, а й показав вразливість, за яку шанувальники полюбили серіал і його головного героя.

Перший сезон “Дірка від бублика” отримав величезний успіх, що спонукало NBCUniversal продовжити серіал. Хоча дата виходу другого сезону ще не оголошена, цей проект очікується стати одним із найгучніших цього року.

Незважаючи на відсутність офіційної дати виходу та новин про виробництво, очікується, що серіал вийде між кінцем 2024 і початком 2025 року, відповідно до графіку Peacock’s. Проте ця дата приблизна і може змінитися.

У серіалі Піт Девідсон досліджує сімейні взаємини, стикається зі славою та намагається зрозуміти її сутність. Глядачі були свідками різних сімейних моментів, подорожей та інших сцен, які подарували їм мішанину веселощів та драми.

2 сезон Чмоня дата виходу

tvshows.com.ua припускає, що 2 сезон серіалу може вийти на каналі Peacock між кінцем 2024 та початком 2025 року.

Де дивитися українською Bupkis 2 сезон?

2 сезон Дірка від бублика дата виходу, коли продовження чекати?

Другий сезон вийде в озвучці HDrezka Studio. Перший сезон вже озвучений українською, знайти можна на сайті студії.

Нагадаємо, це нова комедія про Піта Девідсона, який намагається розібратися в унікальній сімейній динаміці та складнощах слави, щоб сформувати значущі стосунки. У серіалі зіграли Девідсон, Еді Фалько та Джо Пеші разом із зірковим акторським складом у шоу, яке балансує між реальністю та абсурдом, щоб якнайкраще представити, що означає бути Пітом Девідсоном.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *