Родичі поза законом - дивись українською!

Родичі поза законом – дивись українською!

Фільм “Родичі поза законом” – це захоплива комедійна пригода, яка буде доступна на Netflix з 7 липня. Головний герой – прямолінійний банківський менеджер – готується одружитися з коханням свого життя. Але коли під час весільного тижня його банк стає жертвою грабежу відомих Бандитів-привидів, він розуміє, що його майбутні тещі, які щойно прибули до міста, належать до сумнозвісних Позазаконних.

Заплутаний в цій незвичній та небезпечній ситуації, наш герой виявляється посеред веселої та безумовної сімейної злодійської династії. Замість спокійного весільного тижня він опиняється втягнутим у світ злочинності, викрадень та небезпеки. Тепер він мусить швидко навчитися жити за законами родини, щоб вижити та захистити свою майбутню дружину.

Родичі поза законом / The Out-Laws” – це забавний і енергійний фільм, який мішає жанри комедії та бойовика. Він пропонує глядачам відверту карусель непередбачуваних пригод, комічних ситуацій та витончених викрадень, які гарантовано викличуть посмішки і сміх. У цьому фільмі вас чекають незабутні персонажі, які підкорять ваше серце своїм шармом і гумором.

Родичі поза законом - дивись українською!

Родичі поза законом” – це весела і розслабляюча подорож в світ родини, яка не дотримується закону, але важливіша за все вміє триматися разом в складних ситуаціях. Отримайте свою дозу гумору та пригод, переглядаючи цей фільм на Netflix!

Дивитися українською – трейлер!

Де та коли можна подивитися?

Офіційний дубляж українською вийде на Netflix. Дивись з 7 липня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *