Під мостом: міні-серіал, заснований на реальному детективному випадку

Під мостом: міні-серіал, заснований на реальному детективному випадку

Детективний міні-серіал “Під мостом” (“Under the Bridge”), привертає увагу глядачів своїм захопливим сюжетом і непередбачуваними поворотами подій.

Заснований на книзі Ребекки Годфрі, цей міні-серіал натхненний реальними подіями, що відбулися 1997 року, і являє собою захопливий погляд на таємниче і лякаюче зникнення чотирнадцятирічної Ріни Вірк (Гупти).

Сюжет

Чотирнадцятирічна Ріною Вірк (Гупта), яка вирушила до друзів на вечірку і не повернулася додому. Очима Годфрі (Райлі Кіо) та офіцера місцевої поліції (Гледстоун) серіал знайомить глядача з прихованим світом молодих дівчат, обвинувачених у вбивстві, і розкриває істину про можливого вбивцю.

Дивитися Під мостом – трейлер

Одна з основних цінностей міні-серіалу полягає в його здатності донести до глядача глибину і складність людських стосунків і поведінки. Райлі Кіо та Лілі Гледстоун чудово передають атмосферу напруження і таємниці, що панує в серіалі, своїми виразними іграми.

Міні-Серіал “Під мостом” розкриває складні мотиви та амбіції персонажів, приводячи глядача до несподіваних висновків і розкриваючи темні куточки людської природи. Напружена атмосфера, ретельно опрацьовані персонажі та захопливий сюжет роблять цей міні-серіал незабутнім і незабутнім для всіх шанувальників детективів і психологічних трилерів.

Дата виходу Under the Bridge та де дивитися українською

Під мостом: міні-серіал, заснований на реальному детективному випадку

Серіал вийде 17 квітня. Загалом буде 8 епізодів. Очікується українське озвучення. Нижче можна подивитися графік виходу серій.

Графік виходу серій

1 серія17 квітня
2 серія17 квітня
3 серія24 квітня
4 серія1 травня
5 серія8 травня
6 серія15 травня
7 серія22 травня
8 серія29 травня

Міні-Серіал “Під мостом” – це не просто історія про зниклу дівчину, це погляд на глибину людської душі і темних сторін нашого суспільства.

Якщо ви любите детективні серіали, загадки і несподівані повороти сюжету, то цей міні-серіал стане чудовим вибором для вас. Пориньте у світ загадок і таємниць із “Під мостом” і підготуйтеся до захопливої подорожі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *