Зникнення з космосу: Сигнал - Новий детективний міні-серіал на Netflix

Зникнення з космосу: Сигнал – Новий детективний міні-серіал на Netflix

7 березня на Netflix відбудеться прем’єра захопливого міні-серіалу “Сигнал” (Das Signal).

Це історія про загадкове зникнення вченої Паули, яка перебувала на борту Міжнародної космічної станції. Повертаючись з орбіти, вона таємничим чином зникає, залишаючи за собою лише загадку, здатну потрясти світ.

Паула, зіграна Пері Баумайстер, стає центром захопливих пошуків після її зникнення.

Її чоловік Свен, зіграний Флоріаном Девідом Фітцем, опиняється у вирі подій, коли розкривається таємниця, пов’язана з революційним відкриттям, зробленим на космічній станції.

Сім’я Паули занурюється у світ інтриг, небезпек і несподіваних відкриттів. Однак, чим ближче вони підходять до розгадки таємниці зникнення Паули, тим ясніше стає, що ця загадка несе в собі серйозну загрозу для їхньої власної безпеки.

“Сигнал” – це захоплива детективна драма, яка обіцяє захопливе занурення у світ наукової загадки, змішаної з інтригою та небезпекою.

Обмежений серіал із чотирьох частин пропонує глядачам не тільки захопливий сюжет, а й чудову гру акторів, з Флоріаном Девідом Фітцем у ролі автора і головного актора.

“Сигнал” обіцяє стати однією з головних подій на екранах, затягуючи глядача в дивовижний світ таємниць і наукової фантастики. Не пропустіть прем’єру цього захопливого міні-серіалу, який обіцяє вразити вашу уяву і залишити багато загадок для розгадки.

На глядачів очікує епізоди, які вийдуть в день прем’єри на Нетфлікс. Українська озвучка або субтитри очікуються.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *