Освенцимська Сага: Міні-серіал Татуювальник з Освенцима заснований на історії справжньої любові та виживання

Освенцимська Сага: Міні-серіал Татуювальник з Освенцима заснований на історії справжньої любові та виживання

Новий міні-серіал “Татуювальник з Освенцима”, заснований на бестселері Ґезер Моріс “The Tattooist of Auschwitz”, готує глядачів до глибокого і зворушливого занурення в одну з найтемніших глав історії людства.

Трейлер до шестисерійної екранізації, уже викликав хвилю емоцій та очікувань у публіки.

Сюжет серіалу розгортається 1942 року, коли Лале, словацький єврей, опиняється в Освенцимі разом з іншими ув’язненими. Його незвичайне знання кількох мов приносить йому сумний “привілей” роботи татуювальника, змушуючи набивати номери на тіла нових прибулих. Однак, саме в хаосі та стражданнях табору Лале зустрічає Гіту і починає свою неймовірну історію кохання та виживання.

У серіалі зачіпаються теми страху, надії, і сили духу, коли Лале і Гіта протистоять жорстокості та жахам Освенцима, зберігаючи свою віру в майбутнє. Їхня історія, хоч і сталася в одному з найпохмуріших періодів історії, стає справжнім свідченням сили людського духу і здатності знайти світло в найтемніших часах.

Творці обіцяють перенести на екран усю глибину та складність цих реальних подій, надавши глядачам можливість побачити історію, яка важлива для запам’ятовування та поваги до жертв Голокосту.

Реліз “Татуювальника з Освенцима” заплановано на 2 травня, і фанати вже з нетерпінням чекають цього важливого та приголомшливого проєкту.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *