Перезапуск серіалу Офіс: Новий виток популярної комедії

Перезапуск серіалу Офіс: Новий виток популярної комедії

Перезапуск легендарного серіалу “Офіс” під керівництвом стрім-сервісу Prime Video вже викликає жваві обговорення. Цього разу в центрі уваги опиниться австралійська версія цієї комедійної мок’юментарі, яка має з’явитися на екранах у 2024 році.

Головну роль виконає відома актриса Фелісіті Ворд, відома за фільмом “Божевілля у Вейкфілді”. Вона втілить на екрані Ханну Говард, главу офісу в пакувальній компанії Flinley Craddick.

Новим кроком в історії серіалу стане те, що головним героєм стане жінка. Раніше центральні ролі в “Офісі” виконували Рікі Джервейс і Стів Карелл. Британську версію серіалу показували з 2001 до 2003 року, тоді як американська версія протрималася дев’ять сезонів, з 2005 до 2013 року.

Над перезапуском “Офісу” працювали й інші країни. Серіал був перероблений у Франції, Ізраїлі, Польщі, Канаді, Чилі та багатьох інших. Це свідчить про популярність і визнання формату та сюжету серіалу в усьому світі.

Фанати оригінального “Офісу” з нетерпінням чекають нової австралійської версії. Вони сподіваються побачити смішні та кумедні ситуації в офісному житті, а також насолодитися дотепністю і духом оригінального серіалу. Водночас поява жінки в головній ролі відкриває нові можливості для цікавих і актуальних сюжетних ліній.

Перезапуск “Офісу” в Австралії є свіжим поглядом на класичний формат, і, безсумнівно, привертатиме увагу глядачів. Очікується, що новий серіал зуміє зберегти дух і гумор оригіналу, при цьому додавши щось нове й унікальне. Залишимо час показати, чи зможуть австралійські творці перевершити очікування і подарувати нам ще одну яскраву і захопливу офісну комедію.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *