Серіал Офіс: рецензія та цікаві факти

Серіал Офіс: рецензія та цікаві факти

Серіал “Офіс” – це чудова комедія про життя середньостатистичного офісу в Америці. Серіал знято у форматі “мок’юментарі”, що надає йому реалістичнішого і природнішого вигляду.

Однією з головних переваг цього серіалу є його персонажі. Вони яскраві, запам’ятовуються і дуже різноманітні. Кожен із них має свою індивідуальність, свої сильні та слабкі сторони, що дає змогу глядачеві перебувати з ними на одній хвилі.

Ще одна перевага “Офіс” – це гумор. Серіал сповнений смішних і безглуздих ситуацій, що не залишає глядача байдужим. Крім того, “Офіс” – це також і сатира на сучасний офісний побут, що робить серіал не тільки кумедним, а й розумним.

Нарешті, варто відзначити високий рівень акторської майстерності в цьому серіалі. Усі актори виступають дуже переконливо, що дає змогу глядачеві з легкістю вжитися в їхніх персонажів і повірити в усе, що відбувається на екрані.

Загалом, “Офіс” – це прекрасний серіал, який може подивитися кожен. Він чудово передає настрій і атмосферу офісного побуту, смішний і розумний, і є одним із найкращих комедійних серіалів усіх часів.

Серіал Офіс: рецензія та цікаві факти
THE OFFICE — “Training Day” Episode 720 — Pictured: (l-r) Angela Kinsey as Angela Martin, Brian Baumgertner as Kevin Malone, Will Ferrell as Deangelo Vickers, Jenna Fischer as Pam Beesly, Steve Carell as Michael Scott, John Krakinski as Jim Halpert — Photo by: Chris Haston/NBC

Цікаві факти про серіал Офіс

Американська версія серіалу “Офіс” була створена на основі британської версії, яка вийшла в 2001 році.

Творець серіалу Грег Деніелс знімався в перших сезонах шоу в ролі звичайного працівника офісу, Тобі.

Серіал отримав кілька нагород “Еммі”, включно з премією за видатну комедійну серію, а також нагороду за найкращу режисуру комедійного серіалу.

У серіалі використовували безліч імпровізацій, які актори робили на знімальному майданчику. Багато з цих моментів залишилися в підсумковій версії серіалу.

Серіал був популярний не тільки в США, а й в інших країнах, включно з Великою Британією, Канадою, Україною, Австралією та Новою Зеландією.

Спочатку актор Джон Красінський збирався податися в поліцію, але в підсумку отримав роль Джима в “Офіс” і став відомим завдяки цій ролі.

Зйомки серіалу проходили в реальній офісній будівлі в Каліфорнії, яку було повністю перетворено для створення інтер’єру офісу Dunder Mifflin.

У серіалі було безліч камео відомих людей, включно з Джеймсом Спейдером, Кеті Бейтс, Раяном Говардом, Джессі Айзенбергом і багатьма іншими.

Серіал також має кілька “спеціальних” епізодів, включно з “Непристойною поведінкою на Різдво” і “Континуумом Кувалди”, які були випущені в Інтернеті після фіналу серіалу.

Фінальна серія “Офіс” зібрала 5,7 мільйонів глядачів у США, що зробило її найпопулярнішою серією в історії NBC з 2009 року.

Де подивитися українською Офіс?

Серіал “Офіс” має дев’ять сезонів та український переклад, завдяки студії Цікава Ідея. Вони переклали та озвучили всі 1-9 сезонів в своєму професійному стилі. Подивитися можна на “Мегого Україна” та безкоштовно в українському сегменті інтернету. Дивись українською!

Чи варто дивитися серіал Офіс?

Серіал “Офіс” може сподобатися людям, які люблять комедії з гумором на повсякденне життя і взаємодію людей у колективі.

Крім того, серіал може бути цікавий людям, які працюють в офісі або стикаються з подібною атмосферою у своїй роботі.

Офіс” має високий рівень акторської майстерності та чудових персонажів, які будуть цікаві глядачам, які бажають зануритися у світ офісного життя і дізнатися більше про те, як функціонує колектив всередині компанії.

Загалом, цей серіал може сподобатися любителям хорошої комедії і охочим відволіктися від повсякденної рутини.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *