Огляд та коли вийде 3 сезон серіалу "Підрозділ: Кабул"

Огляд та коли вийде 3 сезон серіалу “Підрозділ: Кабул”

La Unidad / Підрозділ – це іспаномовний телевізійний серіал, який вперше вийшов на екрани в 2020 році. Серіал створений шістьма різними режисерами, включаючи Хав’єра Хав’єра Фальке (Javier Falcone) та Пабло Барчо (Pablo Barrero), і має 6 серій в кожному сезоні.

Серіал розповідає історію групи спеціальних агентів, які борються з терористичними угрупованнями та іншими злочинними організаціями в Іспанії та за кордоном. Головні герої серіалу – агенти Особливої оперативної групи, які ризикуватимуть своїми життями, щоб запобігти терористичним актам та злочинам проти держави.

Серіал La Unidad / Підрозділ отримав позитивні відгуки критиків за свої вражаючі стилізовані бійки, напружену атмосферу та глибоку характерну глибину.

Огляд та коли вийде 3 сезон серіалу "Підрозділ: Кабул"

Опис 1 сезону серіалу “Підрозділ”

Перший сезон серіалу La Unidad розповідає про спеціальну антитерористичну групу (GEO), яка працює в Іспанії та за кордоном. Головна героїня – Карла Торрес (Nathalie Poza), керівниця GEO, яка повертається на службу після декількох місяців відпустки, внаслідок травм, отриманих в попередньому завданні.

Після того, як терористичне угруповання “Ісламський штат” вчиняє напад на іспанську катедру, Карла та її команда вирушають на Близький Схід, щоб зупинити терористів та знешкодити їхні плани.

Під час своєї місії Карла стикається з власними проблемами, зокрема з проблемами у відносинах зі своєю дочкою та розділеним чоловіком. Також вона стикається з непорозуміннями з іншими членами її команди, включаючи свого нового заступника Маріо Лізандру (Michel Noher), який з’являється на службі після того, як його попередній командир загинув в одному з завдань.

Незважаючи на ці проблеми, команда GEO успішно завершує своє завдання та знешкоджує терористів, а Карла повертається додому з новою перспективою на життя та роботу.

Де знайти озвучення серіалу “Підрозділ” онлайн?

1 сезон був озвучений телеканалом НТН. Другий сезон є тільки російською мовою. Надіятися, що 2 і 3 сезон з’явитися українською мовою не варто.

Трейлер до серіалу 3 сезону серіалу Підрозділ 2023

Коли вийде 3 сезон серіалу “Підрозділ: Кабул”?

Прем’єра на каналі Movistar Plus+ запланована на 18 травня. Всі 6 епізодів вийдуть одразу в один день.

Чи варто дивитися серіал “Підрозділ”?

Серіал La Unidad може сподобатися любителям жанру трилера та бойовика, а також тим, хто зацікавлений у реалістичних драматичних історіях про спеціальні сили, які працюють на захист нації від тероризму та злочинності.

Також серіал може зацікавити тих, хто цікавиться геополітикою та міжнародними відносинами, оскільки частину історії серіалу складає робота команди GEO за кордоном.

Крім того, серіал може сподобатися тим, хто любить переживати разом з героями та досліджувати їхні внутрішні конфлікти, оскільки в серіалі присутній інтригуючий сюжет та складні персонажі зі своїми власними демонами.

Однак слід зазначити, що серіал містить багато насильства та крові, тому не підходить для дітей та осіб зі слабкими нервами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *