Малюємо з Джоном: відвертість живопису та музики в унікальному серіалі HBO

Малюємо з Джоном: відвертість живопису та музики в унікальному серіалі HBO

Painting with John / Малюємо з Джоном” – це дивовижний серіал, який занурює глядачів у захопливий і творчий світ живопису та музики.

Створений і ведучим серіалу виступає Джон Лурі, талановитий художник, музикант і актор, відомий своїми неординарними підходами до мистецтва.

Про що серіал Малюємо з Джоном?

У кожній серії “Painting with John” Джон Лурі веде глядачів через подорож у своєму мистецькому світі. Він створює картини перед камерою, використовуючи різноманітні техніки та матеріали. Глядачі можуть спостерігати за його процесом творчості, від початкової ідеї до фінальної композиції. Він надихає глядачів своїми унікальними методами та підходами до живопису, розкриваючи секрети своєї майстерності.

Малюємо з Джоном: відвертість живопису та музики в унікальному серіалі HBO

Але “Painting with John” – це не тільки про живопис. Серіал також переплітає в собі музичні елементи, де Джон Лурі привносить свій талант і пристрасть до музики. Він виконує мелодії на різних інструментах і створює атмосферу, сповнену гармонії та натхнення. Музика і живопис зливаються разом, створюючи неповторний досвід для глядачів.

Українська озвучка

Незвичайний за жанром серіал Painting with John оминув українську аудиторію. Тому, озвучення українською не має. Подивитися можна російською мовою.

Малюємо з Джоном: відвертість живопису та музики в унікальному серіалі HBO

Однак серіал”Painting with John / Малюємо з Джоном” – це не лише про мистецький процес. Серіал також дає змогу зазирнути у внутрішній світ Джона Лурі. Ведучий серіалу ділиться своїми думками, розповідає про свій шлях у мистецтві, про свої погляди на світ і життя. Він звертається до глядачів зі щирістю та відвертістю, створюючи особливий зв’язок між собою та аудиторією.

Дата виходу Малюємо з Джоном

Прем’єра серіалу відбулась у 2021 року. Дата виходу фінального 3 сезону Painting with John – 2 червня. Всього у заключному сезоні буде 6 епізодів. Остання серія вийде 7 липня 2023 року.

Малюємо з Джоном: відвертість живопису та музики в унікальному серіалі HBO

Painting with John” є унікальним проєктом, який притягує увагу своєю оригінальністю та незвичністю. Він запрошує глядачів на подорож у світ мистецтва, де втілюється творчість і самовираження. Серіал відкриває нові горизонти та надихає на власні експерименти і творчі дослідження.

Painting with John” – це справжнє одкровення для тих, хто цінує мистецтво і хоче зазирнути у світ художньої творчості та музики. Серіал обіцяє здивувати, надихнути і залишити глибокий слід у серцях глядачів. Він відчиняє двері у внутрішній світ Джона Лурі та запрошує нас приєднатися до нього в цій дивовижній подорожі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *