Ніхто не ідеальний: актори, де дивитися, скільки серій
Фото: 1+1

Ніхто не ідеальний: актори, де дивитися, скільки серій

Серіал “Ніхто не ідеальний” (2024): Історія помсти, любові та сімейних таємниць.

У новому серіалі “Ніхто не ідеальний” глядачі матимуть можливість побачити зірок популярних українських серіалів “1+1 Україна” – Валерію Ходос, Олексія Нагрудного, Анатолія Тихомирова.

Однак, головні ролі у цьому новому проекті 2024 року виконують: молода українська акторка Тетяна Злова та відомий за проєктом “Моя улюблена Страшко” і переможець “Танців із зірками” – Артур Логай.

Ніхто не ідеальний: актори, де дивитися, скільки серій
Артур Логай

Історія “Ніхто не ідеальний” розповідає про дівчину на ім’я Саша, яка прагне справедливої помсти, щоб відновити правду про свою сім’ю. Напередодні свого 18-річчя вона приїжджає в будинок свого дядька з метою вступити в права спадкоємиці та отримати свою половину сімейного бізнесу. Але її очікування на теплий та радісний прийом розбиваються.

Ніхто не ідеальний: актори, де дивитися, скільки серій
Тетяна Злова

Приїзд Саші стає причиною закінчення спокійного життя будинку, розкриттям таємниць минулого та початком нової історії кохання. Деякі члени сім’ї готові на все, аби позбутись небажаної гості, але дівчина не здається. Вона розробляє свій план гри, спрямований на помсту кривдникам, розкриття таємниць родини та відновлення правди.

Ніхто не ідеальний актори – огляд на серіал

“Ніхто не ідеальний” – це серіал, який змушує глядачів залишатися на межі своїх сидінь, переживаючи за героїв та їхні ризиковані вчинки у світі, де кожен має свої секрети й таємниці.

Ніхто не ідеальний скільки серій?

У першому сезоні заплановано 32 серії.

Ніхто не ідеальний де дивитися онлайн?

Показ серіалу йде на телеканалі 1+1 в будні дні, з понеділка по четвер о 20:30 на 1+1 Україна.

Якщо, ти не встиг подивитися в прямому етері нову серію, архів телеканалу 1+1 можна подивитися на українських стримінгових сервісах, наприклад: Youtv UA, Megogo.

Згодом серіал має вийти в мережі і вільному доступі на youtube каналі 1+1.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *