Відважні дивитися: скільки серій, чи є 41 серія? Та чим закінчився

Відважні дивитися: скільки серій, чи є 41 серія? Та чим закінчився

Серіал “Відважні” (2020): Жінки-Слідчі на передовій боротьби з домашнім насильством..

Капітан поліції Інга Долінська – засновниця, ідеолог та керівник групи. Майор Рената Маркович – досвідчений криміналіст, що працювала з Інтерполом.

Ульяна Беляк – ІТ-спеціаліст, що знаходить інформацію, недоступну в офіційних джерелах.

Соломія Дідух – чутлива, добра та тактична психологиня. Рішучі жінки-слідчі розслідують заплутані справи, проникають у складні життєві історії і завжди намагаються дійти до правди. Але кожна з них має свої таємниці і проблеми, і зіштовхнутися з ними особисто може бути дуже болісно.

Відважні дивитися: скільки серій, чи є 41 серія? Та чим закінчився

Підрозділ з боротьби з домашнім насильством був створений на хвилі оновлення роботи правоохоронних органів.

Ним керує капітан поліції Інга Ніколаївна Долінська, яка боролася за створення підрозділу і розробила основні принципи його роботи. Її права рука – майор Рената Маркович, криміналіст, яка тривалий час співпрацювала з Інтерполом.

В кожній справі Рената використовує свій досвід і кримінологічні знання, щоб дійти до правди. Ульяна Беляк – ІТ-спеціаліст підрозділу, яка знаходить для слідчих інформацію, яку неможливо швидко отримати офіційним шляхом.

Соломія Дідух – психолог підрозділу, в роботі Соломія чутлива, тактична і порядна. Але, як і кожна з чотирьох жінок-слідчих, має свій “скелет в шафі”…

На відважних слідчих чекають складні та заплутані справи і непрості життєві історії. Крім зовнішнього ворога, кожна повинна подолати і внутрішнього, подолати свою біль. І лише допомагаючи іншим, вони допоможуть собі. Якщо ти ще не дивитися цього серіалу, починай дивитися прямо зараз на цій сторінці нижче.

Серіал Відважні дивитися

Скільки всього серій?

У серіалі “Відважні”, вийшло два сезони, загалом 40 серій. Після показу у 2020 році, серіал був відразу закритий, та продовження не планується. Тому 41 серії серіалу не існує.

Чи закінчився серіал Відважні?

Серіал завершився на 40-ій серії… Нижче можна подивитися останню 22 серію 2 сезону. Де майорка Рената Маркович проголошує промову, де зізнається що страждала від домашнього насильства зі сторони чоловіка. Який був пиякою та бив її, що призвело до втрати майже народженої дитини.

Її промова закликає всіх жінок, не залишити це без покарання, а звертатися до відповідних органів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *