Кріпосна 4 сезон дата виходу в Україні

Кріпосна 4 сезон дата виходу в Україні

За розвитком костюмованої російськомовної драми “Кріпосна” (love in chains) три роки разом з Україною спостерігало близько 30 країн світу. Ця історія завоювала серця глядачів, але у лютого 2022 року світ обурився новинами про вторгнення Росії в Україну. Це стало причиною відкладення прем’єри четвертого сезону та ряду змін у виробництві.

Українські серіали, які варто подивитися

Нагадаємо сюжет

18-річна Катерина – кріпосна найбагатшого поміщика в Ніжині Червінського. Вона красива, розумна і волею своєї хрещеної матері вихована як панянка шляхетної крові. Доля підготувала їй безліч випробувань: смерть найближчих людей, зіткнення з жінкою, яка мріє її вбити, народне повстання, переслідування маніяка і багато іншого. Що чекає Катерину наприкінці такого страшного і виснажливого шляху до свободи?

Кріпосна 4 сезон дата виходу в Україні

Популярність Кріпосної та її фінальний сезон

Серіал “Кріпосна” за три сезони, що вийшли в період з 2019 по 2020 роки, став міжнародним хітом.

Він розповідає історію життя селян та поміщиків в Російській імперії середини XIX століття. Сюжет висвітлює тяжкість селянського життя, боротьбу за свободу та любовні інтриги на фоні історичних подій. Серіал здобув велику популярність не тільки в Росії, але і в Україні та за її межами.

За час свого існування, “Кріпосна” завоювала безліч нагород та номінацій і здобула відмінні відгуки від критиків. Багато глядачів з нетерпінням очікували виходу четвертого сезону, який мав розкрити багато загадок та завершити історію улюблених персонажів.

Вторгнення Росії та вплив на зйомки Кріпосної

Кріпосна 4 сезон дата виходу в Україні

На жаль, весною 2022 року світ дізнався про вторгнення Росії в Україну.

Ця подія мала серйозний вплив на виробництво “Кріпосної” та призвела до відкладення прем’єри четвертого сезону. Коли російські ракети полетіли по всій території України, процес знімання був зупинений, і кілька останніх сцен не були записані.

Серед причин відкладення прем’єри були різні фактори, але однією з них була участь російських акторів у серіалі.

Зокрема, Тарас Цимбалюк, який грає роль Назара, розповів про складність ситуації. СТБ, канал, що виробляє серіал, вирішив переробити фінальні сцени таким чином, щоб виключити російських акторів з кіновиробництва. У деяких сценах їх довелося замінити на дублерів, а тих, хто мовчить про війну або підтримує її, вирізали під час монтажу.

Дата виходу 4 сезону серіалу Кріпосна

Кріпосна 4 сезон дата виходу в Україні

Планувалося, що “Кріпосну-4” дублюють українською мовою, після чого покажуть у Європі восени 2022 року.

Проте, прем’єра не відбулася, і з того часу творці костюмної драми не уточнювали, на якому етапі знаходиться виробництво.

За інформацію світового порталу imdb.com, серіал не має статусу “завершений”.

Тому, ймовірно, серіал вийде не раніше 2024 року, а команда продовжить працювати над його завершенням. Скоріше за все, 4 сезон спочатку покажуть в Європі (Польщі), а потім українці зможуть подивитися в Уанеті 4 сезон.

Але, це лише припущення, офіційною дати прем’єри 4 сезону “Кріпосна” не має. Слідкуйте на tvshows.com.ua, щоб першим дізнатися дат прем’єри. А поки, нагадаємо про останній 3 сезон, нижче.

У важкі часи для України, ситуація з виробництвом “Кріпосної” стала своєрідним викликом для всіх, хто працює над цією драмою. Незважаючи на труднощі, команда продовжує працювати над завершенням історії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *