Незвідане 2 дата виходу

Незвідане 2 дата виходу

Сиквел фільму “Uncharted”, укр. назва “Незвідане ще не отримав офіційного підтвердження від Sony, але Марк Волберг нещодавно запропонував багатообіцяюче оновлення.

У серпні 2023 року продюсер Чарльз Ровен оптимістично висловився щодо майбутнього кіносеріалу, сказавши:

“Фанатам дуже сподобався фільм, і людям, які нічого не знали про гру, дуже сподобався фільм. Тож ми безумовно хочемо зняти ще один такий фільм”.

У грудні 2023 року актор Марк Волберг заявив, що чув різні ідеї щодо продовження, а також розповів про плани свого персонажа, Саллі, носити вуса у сиквелі.

Незважаючи на відсутність офіційного підтвердження, здається, що робота над “Uncharted 2” вже в розпалі. Перший фільм зібрав понад 400 мільйонів доларів по всьому світу, підтверджуючи зацікавленість глядачів у продовженні.

Поки ми чекаємо на подальші новини, ось все, що вам потрібно знати про Uncharted 2.

Потенційна дата виходу Незвідане 2

Незвідане 2 дата виходу

На розробку сиквелу міг вплинути страйк в Голлівуді у 2023 році, але зараз, коли ці проблеми вирішено, можливо, ми скоро отримаємо анонс “Uncharted 2”.

Коли Sony офіційно підтвердить вихід “Uncharted 2”, ми отримаємо краще уявлення про терміни його випуску.

Незважаючи на успіх першого фільму і заяви Марка Волберга про написаний сценарій, “Uncharted 2” ще не є офіційним проєктом. Однак, цей фільм має найбільше шансів на успіх, оскільки має сильну фан-базу, довірену фінансову історію та акторів, готових повторити свої ролі.

Дату виходу фільму “Uncharted 2” ще не підтверджено, тому точно визначити її неможливо.

tvshows.com.ua припускає що друга частина фільму “Незвідане” може вийти приблизно у 2025 році.

Де подивитися Uncharted українською?

Легально фільм Uncharted можна подивитися українською на сервісах Megogo та Youtv UA. Або шукай в Уанеті онлайн безкоштовно.

Чи збереже сиквел історію ігор?

На сюжет “Uncharted 2” вже натякали у першому фільмі, де розкрили останній момент.

Завершення фільму показує, що брат Нейта, Сем Дрейк, все ще живий і знаходиться у в’язниці. Це відкриває можливість для продовження його пригод та вирішення таємниці його виживання. Крім того, фільм вводить персонажа Гейджа, який зацікавлений у персні Нейта та можливій спадщині.

“Uncharted 2” може розкрити більше про предків Нейта та відправити героїв у нове, особисте пригодницьке полювання за скарбами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *