Netflix анонсує приквел до Virgin River: Розкриття таємниць минулого Мел

Netflix анонсує приквел до Virgin River: Розкриття таємниць минулого Мел

Шанувальники серіалу “Virgin River” з нетерпінням чекають нових подробиць, і Netflix не розчаровує їх. Стримінгова платформа оголосила про розробку приквела, який розкриватиме темні куточки минулого головної героїні, Мел Монро.

Поки деталі про проєкт залишаються секретом, відомо, що приквел зосередиться на романі між батьками Мел – Сарою Дженсен і Евереттом Рідом. Події розгорнуться в маленькому містечку, де Мел провела свої перші роки, і занурять глядачів в історію кохання, яка залишила глибокий слід у житті нашої героїні.

Смерть Сари Дженсен, коли Мел була ще маленькою, залишила непоправну рану в її серці. Приквел обіцяє розкрити деякі з таємниць цієї трагічної історії, даючи змогу глядачам краще зрозуміти походження і характер Мел, а також глибину її зв’язку з містом і його жителями.

Хоча дата релізу приквела поки не оголошена, новина вже викликала бурхливе хвилювання серед шанувальників “Virgin River”. Вони готові знову зануритися в захопливий світ, сповнений коханням, таємницями і надією, який став таким дорогим їм після перших двох сезонів серіалу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *