Біла брехня: Наталі Дормер у новій ролі журналістки Еді Гансен

Біла брехня: Наталі Дормер у новій ролі журналістки Еді Гансен

У серіалі, який обіцяє підірвати ваш світ вісьмома захопливими епізодами, Наталі Дормер, британська акторка, крокує в роль журналістки з рішучістю і харизмою.

Біла брехня” (оригінальна назва White Lies) – це занурення в темні води корумпованих структур Кейптауна, де кожен має свої секрети, і істина таїться в тіні брехні.

У серіалі, представленому на екранах 7 березня, Наталі Дормер втілює образ Еді Хансен, чиє життя перевернулося догори дриґом, коли її брата було вбито у своєму розкішному будинку. Коли під підозру потрапляють його власні діти, Еді, яка не сприймає легковажності та бездіяльності, вирішує вступити в гру, щоб розкрити правду, незважаючи на перешкоди на її шляху.

Нижче можна подивитися трейлер до серіалу.

Розгадка цієї таємничої загадки виявляється куди складнішою, ніж здавалося спочатку. Зустрічаючись віч-на-віч із детективом Форті Беллом і вступаючи в протиборство з корумпованою поліцією, Еді стикається з потужними силами, які прагнуть зберегти свої секрети в тіні. Поки вона розкриває шари інтриг і ворожнечі, Еді змушена боротися не тільки за правду, а й за своє життя.

Наталі Дормер, відома своїми видатними ролями в таких серіалах, як “Тюдори”, “Гра престолів” і “Елементарно”, знову демонструє свій акторський талант у “Білій брехні”. Вона з легкістю переносить глядача у світ загадок, інтриг і небезпеки, переконливо передаючи складні емоції та внутрішні конфлікти свого персонажа.

“Біла брехня” – це не просто детективна драма. Це кінематографічна подорож у темні куточки людської природи, де правда часто виявляється замаскованою в масці брехні.

Слідкуйте за Еді Гансен у її небезпечному прагненні до істини, готуйтеся до несподіваних поворотів сюжету й остерігайтеся тих, хто стоїть на її шляху.

“Біла брехня” – це детективна драма, яка залишить вас у напрузі до останнього моменту.

Дивіться цей захопливий серіал і готуйтеся до того, щоб вас вразила істина, яка ховається за кожною білою брехнею.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *