Вірджин Рівер коли 6 сезон? Де є українська озвучка?

Вірджин Рівер коли 6 сезон? Де є українська озвучка?

Прощання з 5 сезоном відбулося 30 листопада 2023 року, і тепер всіх нас чекає шлях до нової історії героїв у 6 сезоні. А це буде не дуже швидко, рік треба почекати. Детально про дату виходу 6 сезон “Вірджин Рівер” читай у дописі нижче.

Серіал “Virgin River” повернеться на Netflix із шостим сезоном

Ще у травні 2023 року було оголошено про продовження контракту на шостий сезон навіть до виходу п’ятого, що свідчить про видатний успіх серіалу.

Четвертий сезон був приголомшливим успіхом, зібравши за перші 28 днів 277 мільйонів годин перегляду і ставши номером один на платформі протягом двох тижнів.

Історично кажучи, рішення продовжити серіал до шостого сезону після четвертого підкреслює його популярність і вплив на аудиторію.

Дата виходу 6 сезону Вірджин Рівер

Вірджин Рівер коли 6 сезон? Де є українська озвучка?

У 2024 році через страйки SAG-AFTRA виробництво 6 сезону було призупинено, нова дата виходу 6 сезон це 2025 рік! Раніше новий сезон не варто очікувати..

А ще цікава інформація, і розробці вже перебуває приквел, який розкриватиме темні куточки минулого головної героїні, Мел Монро.

Вірджин Рівер українською є?

Сумно, що такий романтичний серіал не має українською озвучки. Подивитися на Нетлфікс можна з субтитрами, в оригіналі. Або російською.

А ви б хотіли, щоб цей серіал вийшов українською? Пиши у коментарях.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *