Штат Блу Маунтін повертається! 4 сезон у розробці, історія серіалу

Штат Блу Маунтін повертається! 4 сезон у розробці, історія серіалу

“Blue Mountain State”, укр. назва “Штат Блу Маунтін” – це комедійний серіал, який уперше вийшов в ефір у 2010 році та відтоді завоював безліч відданих шанувальників по всьому світу.

Створений Еріком Фальком і Ромуеном Гарібом, серіал розповідає про життя футбольної команди коледжу Blue Mountain State, де головні герої стикаються з різними кумедними та часто божевільними ситуаціями.

“Blue Mountain State” (“Реальні хлопці”) став культовим явищем завдяки своєму нестандартному гумору, кумедним персонажам і непередбачуваним сюжетним поворотам.

У 2010 році українські глядачі також мали змогу насолодитися цим серіалом завдяки показу на каналі М1 українською мовою. Але, українською вийшло тільки два сезони.

Серіал завоював популярність не лише у своїй рідній Північній Америці, а й за її межами, приваблюючи глядачів різного віку та культур. “Blue Mountain State” став не просто комедійним шоу, а справжнім символом свободи, юності та пригод.

І ось, через багато років після завершення оригінального серіалу, у 2024 році стало відомо, що в розробку запущено продовження культового проєкту. Якщо все пройде успішно, це стане четвертим сезоном “Blue Mountain State” і поверненням до улюблених персонажів.

Штат Блу Маунтін повертається! 4 сезон у розробці, історія серіалу
Алан Річсон

Однією з головних подій повернення є повернення актора Алана Річсона в роль Теда Касла – одного з ключових персонажів серіалу. Його повернення обіцяє принести в серіал додаткову дозу гумору і ностальгії для фанатів.

Таким чином, “Blue Mountain State” продовжує жити і радувати своїх шанувальників новими пригодами і кумедними ситуаціями.

Повернення серіалу стане справжнім святом для всіх, хто полюбив цей унікальний комедійний проєкт.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *