Мисливець на дезертирів 2 сезон, дата виходу, коли побачимо серіал українською

Мисливець на дезертирів 2 сезон, дата виходу, коли побачимо серіал українською

День собак: Мисливець на дезертирів” (D.P. Dog Day) – дорама пропонує захопливий та інтригуючий сюжет, що розкриває роботу особливого відділення, яке бореться за дотримання законів і прав людини. Головний герой, Ан Чжун Хо, який нещодавно став рядовим збройних сил, далеко не єдиний у своєму роді. Розповідь про нього лише одна з безлічі подібних історій, кожна з яких має свої унікальні тонкощі й особливості, хоча й схожа з іншими.

Ан Чжун Хо – спокійний і мовчазний молодий чоловік, проте всередині нього горить вогонь бажання боротися за закон і справедливість. Коли він приєднується до загону D.P., він усвідомлює, що перед ним відкривається можливість великої кар’єри. На чолі цього загону стоїть Хан Хо Йоль, який має вигляд плейбоя, але не проявляє достатньої амбітності. Однак, спільна робота з Ан Чжун Хо допомагає йому розкрити свій потенціал. Головні герої починають грати різні ролі в колективі, що призводить до незвичайних і вельми цікавих результатів.

“День собак: Мисливець на дезертирів” – це серіал, який дає змогу зануритися у світ професійних борців за справедливість. Він розвиває захопливий сюжет і пропонує глядачам унікальні історії героїв, їхні проблеми та перемоги в складних ситуаціях. Спостерігаючи за головними дійовими особами, глядачі отримають можливість поспостерігати за їхньою еволюцією та перейнятися їхніми захопливими історіями.

Трейлер

Коли вийде 2 сезон Мисливець на дезертирів?

Корейська драма продовжується, другий сезон заплановано на 27 липня 2023 року.

Чи є озвучення українською?

Хоча, рейтинг серіалу більше 8 балів за версією кіно портала imdb, серіал “Мисливець на дезертирів” не має українського перекладу. Подивитися можна російською. Однак, можливо з виходом другого сезону влітку, українські інтернет студії звернуть увагу на цей серіал і зроблять озвучення.

Офіційного озвучення не Нетфлікс не варто очікувати.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *