2 сезон Шкільні привиди, серіал продовжено

2 сезон Шкільні привиди, серіал продовжено

Шкільні привиди / School Spirits“, або “Шкільні духи” – захопливий серіал, який занурює глядачів у світ паранормальних явищ, що відбуваються в житті головних персонажів – звичайних студентів і вчителів. Кожен новий епізод починається з невеликого вступу, що привертає увагу глядачів. У серіалі в центрі уваги перебувають реальні люди, які стикаються з незрозумілими і дивними подіями.

Основні ролі в серіалі виконують учні та вчителі, які стають свідками паранормальних явищ. Головні герої спочатку не вірять своїм очам і схильні вважати те, що відбувається, просто помилкою або ілюзією. Однак з часом їм стає зрозуміло, що вони дійсно зіткнулися з потойбічним світом. Кожне нове зіткнення з духами і примарами в школі стає справжнім випробуванням для головних героїв.

Серед головних персонажів є підліток, який опинився замкненим у потойбічному світі та вирішує розслідувати своє власне зникнення. У процесі він вступає в контакт із групою учнів, які також застрягли в лімбі своєї школи. З кожним новим епізодом розвивається божевільна і неймовірна історія, де герої стикаються з небезпеками і таємницями потойбічного світу.

Шкільні привиди” пропонує глядачам захопливий сюжет, комбінуючи елементи паранормального, таємниці та драми. Серіал занурює глядачів у містичну атмосферу, сповнену неочікуваних поворотів, загадок і нервового напруження. Будьте готові до захопливої мандрівки у світ нез’ясовного та відкриття таємниць, які очікують на героїв “Шкільні привиди“.

Трейлер 2 сезон Шкільні привиди / School Spirits

Другий сезон серіалу знаходиться в процесі зйомок, тому трейлера до другого сезону ще не має. Тому, нагадаємо про перший.

Коли вийде 2 сезон Шкільні привиди?

Влітку 2023 року, канал Paramount+ продовжив серіал на другий сезон. Другий сезон очікується в першій половині 2024 року.

Чи є озвучка українською?

Серіал пройшов повз українською аудиторію, тому озвучення українською мовою до серіалу не існує. Можливо з виходом другого сезону, буде зроблено переклад зразу до двох сезонів. Адже рейтинг серіалу більше 7 балів.

Подивитися серіал можна російською, під назвою School Spirits.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *