Маяк 23: дата виходу 2 сезону, актори, трейлер

Маяк 23: дата виходу 2 сезону, актори, трейлер

Серіал “Маяк 23”: Світло у темряві майбутнього. Перші кадри, та все що відомо про серіал та акторів, читай далі.

Новий космічний шедевр від творців “Месників” і “Неймовірного Халка” під назвою “Маяк 23” готовий увірватися у вашу уяву і залишити незабутній слід в історії кіно.

Сюжет серіалу Маяк 23 / Beacon 23

Події серіалу розгортаються в далекому 23 столітті, де технологічний прогрес призвів до створення неймовірної космічної мережі маяків, що дає змогу кораблям безпечно подорожувати Чумацьким Шляхом зі швидкістю, яка незрівнянно перевищує швидкість світла. Але, як завжди, велика міць приносить велику відповідальність, і саме про це оповідає серіал.

Маяк 23: дата виходу 2 сезону, актори, трейлер
Ліна Хіді у серіалі Маяк

Сюжет зосереджується на двох операторах маяка, Халані та Астер, головній героїні, яку виконала талановита Ліна Хіді.

Халан – одинак, який страждає на посттравматичний синдром після жорстокої війни з інопланетними цивілізаціями. Його переживання і морок минулого назавжди змінили його світогляд і ставлення до навколишнього світу.

Астер, з іншого боку, представляє свіжий погляд на життя в космосі. Її роль – не тільки в управлінні маяком, а й у зціленні душі Халана.

У міру розвитку сюжету починають проявлятися тертя і взаємні підозри між Халаном і Астер. Їхня взаємодія переростає у справжнє протистояння, де кожен із них шукає свій шлях у світі, де світло і темрява поєднуються в непередбачуваному танці.

Творці серіалу Маяк 23

Сценарій цієї космічної епопеї написаний Заком Пенном, відомим за роботою над “Месниками” і “Неймовірним Халком”.

Це обіцяє чудову якість і захопливий сюжет, який точно виправдає високі очікування глядачів.

“Маяк 23” обіцяє пролити світло на велич людської душі, розкриваючи її як ніколи раніше в космічному футуристичному контексті. Це серіал, який змусить замислитися про сенс нашого існування і про те, як ми дивимося в майбутнє.

Трейлер 2 сезону

Дивіться новий трейлер науково-фантастичного трилера “Маяк 23” з Леною Хіді та Стівеном Джеймсом у головних ролях. Новий сезон “Маяка 23” стартує 7 квітня 2024 року на телеканалі MGM+.

Дія “Маяка 23” розгортається в найвіддаленіших куточках Чумацького Шляху, і в першому сезоні йдеться про Астер (Лена Хіді), урядового агента, та Халана (Стівен Джеймс), стоїчного колишнього військового, чиї долі переплелися після того, як вони опинилися разом у пастці всередині одного з багатьох маяків, що слугували маяком для міжгалактичних мандрівників. У другому сезоні “Маяк 23” перетворився на в’язницю з Алефом на борту, а “Артефакт” дає більше запитань, ніж відповідей. Не маючи чіткого шляху вперед, мешканці “Маяка 23” мусять покладатися одне на одного, але їхні суперечливі плани можуть стати на заваді.

Дата виходу нових серій серіалу Маяк 23

1 серія7 квітня
2 серія7 квітня
3 серія14 квітня
4 серія7 квітня
5 серія21 квітня
6 серія28 квітня
7 серія5 травня
8 серія12 травня
9 серія

Дата виходу 2 сезону Маяк 23

Ще до початку 1 сезону, серіал вже продовжили на 2 сезону. Точна дата виходу 2 сезону – 7 квітня 2024 року.

Де дивитися українською Маяк 23?

Поки що складно сказати, чи вийде серіал “Маяк 23” українською. Але, всі передумови для цього є. Рейтинг очікування на порталі imdb.com суттєвий. Тому, ми припускаємо, що серіал буде озвучений українською, однією з провідних інтернет студій УАнету.

А ви би хотіли подивитися серіал українською? Пиши у коментарях.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *