Хлопаки продовжені на 5-й сезон! Ще до виходу 4-го

Хлопаки продовжені на 5-й сезон! Ще до виходу 4-го

Серіал “Хлопаки” (англ. “The Boys”) продовжує свою тріумфальну ходу на екранах, з кожним сезоном завойовуючи серця глядачів. За останніми оголошеннями, його продовжили на п’ятий сезон у лютому 2024 році, що викликало бурхливі емоції у фанатів по всьому світу.

4 сезон очікується в середині або наприкінці поточного 2024 року.

Серіал “Хлопаки” став справжнім явищем у світі телебачення завдяки своєму зухвалому підходу до супергеройської тематики.

У центрі сюжету – група звичайних людей, відомих як “Хлопаки”, які борються проти корумпованих супергероїв та їхніх могутніх корпорацій.

Персонажі цього серіалу – зірки, яких усі просто обожнюють! Щоправда, їхня популярність приховує справжні драми всередині колективу, змінюючи уявлення про супергеройський образ. Мало хто знає про існування угруповання, яке негласно зветься “Хлопаки”.

Ці персонажі дуже суворі і знають безліч способів приборкання навіть таких популярних і улюблених багатьма супергероїв! Туди якраз і потрапляє один із персонажів, який постраждав від шаленої популярності та недбалості володарів надприродних здібностей.

Очікується, що п’ятий сезон принесе глядачам ще більше інтриг, драми і непередбачуваних поворотів сюжету. Чудова гра акторів, захопливі сюжетні лінії та візуальні ефекти зроблять новий сезон незабутнім і захопливим.

Не дивно, що фанати з нетерпінням чекають виходу п’ятого сезону, щоб знову зануритися в атмосферу антигеройських пригод світу “Хлопаків”.

Щодо, точної дати виходу 5 сезону “Хлопаків”. То це може статися, не раніше 2026 року. Адже, досі забігається інтервал між сезонами приблизно у два роки.

Усе, що залишається нам зараз, – це чекати і готуватися до нових захопливих епізодів цього дивовижного серіалу.

5 сезон обов’язково вийде українською, від: Цікава ідея, HDrezka (DniproFilm) або Dzuski.

Напишіть у коментарях, яке озвучення більше подобається вам, та чому саме.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *