5 сезон Зоряний шлях: Дискавері дата виходу, деталі про франшизу

5 сезон Зоряний шлях: Дискавері дата виходу, деталі про франшизу

Серіал “Star Trek: Discovery”, українською “Зоряний шлях: Дискавері” відчиняє глядачам двері в захопливий космос майбутнього, пригоди в якому сповнені епічними битвами, загадковими подорожами і важливими моральними дилемами.

Перший сезон, випущений 2017 року, одразу привернув увагу шанувальників франшизи “Зоряний шлях” і привернув нових глядачів завдяки захопливому сюжету та висококласній акторській грі. А вже 4 квітня 2024 серіал повертається з 5 сезоном, дата якого вже відома! Нижче вже можна подивитися перші відео кадри з 5-го сезону.

Головна героїня серіалу, Майкл Бернхем (зіграна Сонеквою Мартін-Грін), представляє глядачам унікальний погляд на світ Зоряного Флоту – вона людина, яка виросла на планеті Вулкан і вихована у вулканській філософії логіки та розуму. Її історія переплітається з подіями, які впливають на всю Галактику.

1 сезон

5 сезон Зоряний шлях: Дискавері дата виходу, деталі про франшизу

Перший сезон глядачі стежать за пригодами корабля “Discovery” під командуванням капітана Габріела Лорки (Джейсон Айзекс). Грандіозні космічні битви, інтриги, загадки, і, звісно ж, повернення на екран іконічного персонажа – Спока (зіграного Етаном Пеком) – роблять перший сезон захопливим і неймовірно цікавим для шанувальників всесвіту “Star Trek”.

2 сезон

Другий сезон привніс нові епічні пригоди і вніс значні зміни в канон всесвіту “Star Trek”. Глядачі вирушили в подорож пошуку Червоного Ангела і зіткнулися із загадковою істотою на ім’я “Керуючий”. До того ж, у цей сезон увійшла важлива для шанувальників подія: повернення Шпока (Спока молодшого) у виконанні Закарі Квінто, відомого за фільмами “Star Trek”.

3 і 4 сезон

Третій і четвертий сезони продовжують розкривати історію галактики, з якою стикаються члени екіпажу “Discovery”. Вони стикаються з проблемами майбутнього, де наслідки дій у сьогоденні можуть радикально змінити хід історії. У цих сезонах серіал продовжує дивувати глядачів глибиною сюжету і високим рівнем акторської майстерності.

Зоряний шлях 5 сезон дата виходу

5 сезон Зоряний шлях: Дискавері дата виходу, деталі про франшизу

Новини про п’ятий сезон, який заплановано 4 квітеня 2024 року, викликали бурю емоцій серед шанувальників. Але вже відомо, що серіал добігає кінця. 5 сезон буде для серіалу фінальним.

Цей сезон обіцяє бути особливо захопливим, адже в ньому буде всього 10 епізодів, що зробить кожну серію ще більш напруженою та інформативною.

Передбачається, що в цьому сезоні глядачі дізнаються ще більше загадкових таємниць всесвіту “Star Trek”, а сюжет досягне нових висот.

Акторський склад

Акторський склад “Star Trek: Discovery” з кожним сезоном демонструє видатну майстерність. Він об’єднує талановитих акторів, включно з Сонеквою Мартін-Грін, Дагом Джонсом, Ентоні Раппом, Мері Вісман, Вілсоном Крузом, Девідом Алабовим і багатьма іншими, створюючи яскраві образи, що запам’ятовуються.

Серіал “Star Trek: Discovery” не тільки продовжує традиції всесвіту “Star Trek”, а й відкриває нові горизонти і можливості для вивчення космосу, моральних дилем і складних взаємин між різними цивілізаціями. Він залишається одним із найулюбленіших та найуспішніших проєктів в історії науково-фантастичного жанру і чекає на своїх глядачів із незмінним хвилюванням та очікуванням.

Де дивитися 5 сезон Star Trek: Discovery українською?

5 сезон вийде українською від інтернет студії HDrezka Studio. Попередні сезони також були адаптовані українською від HDrezka Studio. Подивитися можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *