Космоголовий (супермозг) дивись українською трейлер

Космоголовий (супермозг) дивись українською трейлер

“Космоголовий” / “Headspace”: Відкриття Космосу в Мозку скоро в Україні у кіно! Заплануй свої сімейні вихідні з цим сімейним мультиком.

У всесвіті анімації з’явився новий герой, який долає не лише міжгалактичні шляхи, але й власний мозок.

Космоголовий” (або “Headspace”) – це неймовірна подорож у світ інопланетних пригод, що розкривається в уяві 16-річного Нормана та його несподіваних союзників з Сил захисту космосу (SPF).

Все почалося з таємничої аварії, яка виникла на підлозі школи. Гас, Софі та Макс, представники SPF, знаходилися на борту мікроскопічного космічного корабля SPF-50, коли раптом потрапили в найбільший мозок у місті. Що ж, якщо казати правду, вони потрапили прямо в мозок Нормана. Не просто так, адже тепер вони можуть бачити світ очима цього хлопця та чути все, що він чує. А що він бачить і чує – це щось неймовірно забавне та захопливе.

Ці інопланетяни не просто борються зі злочинністю, вони змушені поєднати свої сили з Норманом, аби врятувати Землю від Золтарда, міжгалактичного лиходія, якому вдалося взяти під контроль свідомість директора школи.

Ця боротьба за майбутнє планети випробовує їхню винахідливість і завзятість. Норман, його незвичайні друзі та прибульці повинні докласти чимало зусиль, щоб приховати присутність інопланетного життя в школі та одночасно продовжувати галактичну боротьбу між добром і злом. Адже, як відомо, Золтард тепер вже не лише має планету, але й власну школу, де він може навчати молодших лиходіїв.

Дивитися Космоголовий українською трейлер

Режисерами цієї неймовірної анімаційної подорожі є Пол Майєр і Герхард Пейнтер, які створили цей унікальний світ, де кожна деталь важлива та сприяє розкриттю характерів героїв та розвитку сюжету.

Анімація “Космоголовий” обіцяє бути яскравою, веселою та захоплюючою пригодою для всієї родини.

Дата виходу Космоголовий, або Супермозг в Україні

З 21 вересня 2023 року увімкніть свою фантазію та готуйтеся до неймовірних подорожей, адже “Космоголовий” надасть можливість відкрити космос навіть у власному мозку!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *