Як приборкати дракона 4 коли вийде в Україні?

Як приборкати дракона 4 коли вийде в Україні?

Якщо, ти в дитинстві дивився “Як приручити дракона 4” від Universal Pictures та DreamWorks то для тебе є хороші новини, 4 частина фільму вже скоро вийде, та має конкретну дату виходу.

Оригінальна анімаційна трилогія виходила в Україні з 2010 по 2019 рік у кінотеатрах. Передивитися можна українських стрімінгових сервісах.

Трилогія “Як приручити дракона” – це серія анімаційних фільмів, створених студією DreamWorks, заснована на книжках Крессиди Кауелл. Ось короткий опис сюжету кожного фільму:

“Як приручити дракона” (2010):
Фільм розповідає про світ вікінгів, які живуть на острові Берк. Головний герой, Гикавка, не відповідає вікінгським стандартам сили і хоробрості, але він випадково знаходить дружбу з драконом. Гикавка і його друзі вчаться розуміти драконів і знаходити спільну мову з ними, що змінює погляди всього племені на цих істот.

“Як приручити дракона 2” (2014):
У другій частині Гикавка і його друзі досліджують нові землі і відкривають загадкове місце, де вони знаходять диких драконів і таємничу Драконячу Колонію. У цей час виникає нова загроза – злісний мисливець на драконів, який прагне підпорядкувати собі всіх драконів, включно з Беззубиком.

“Як приручити дракона 3: Прихований світ” (2019):
Завершальна частина трилогії фокусується на Гикавка як вожді Берка і його прагненні створити безпечний притулок для драконів. У цей час Беззубик знаходить пару і закохується в іншу драконячу особину свого виду. Виникає загроза з боку мисливця на драконів, а також з’являється секрет, здатний змінити майбутнє драконів і вікінгів.

Загалом, трилогія “Як приручити дракона” досліджує теми дружби, сміливості, подолання забобонів і зміни поглядів на світ через очі Гіккапа та його зв’язок із драконом Беззубиком.

Дивитися онлайн Як приборкати дракона 4 – трейлер

Поки трейлер до 4 частини ще не вийшов, але фанати вже створили концепт до 4 фільму.

Дата виходу в Україні Як приборкати дракона 4?

Переосмислена історія від студії Universal вийде на екрани 14 березня 2025 року, взявши за основу сценарій Діснея.

Це стало відомо, ще в лютому 2023 року, що серіал “Дракони” студії DreamWorks Animation готується до рімейку на великому екрані.

Зйомки фільму розпочнуться 30 червня 2023 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

Режисер серіалу “Як приборкати дракона” Дін ДеБлуа повертається для зйомок четвертого фільму “Як приручити дракона 4″.

Де дивитися українською?

Як приборкати дракона 4 коли вийде в Україні?
серіал Дракони: Дев’ять світів

Доречи, всі частини фільму “Як приборкати дракона”, включно з майбутньою 4, можна подивитися українською в УАнеті.

А серіал “Дракони: Дев’ять світів” також був адаптований українською від студії HDrezka Studio. Подивитися можна на сайті студії.

У серіалі вже вийшло шість сезонів. Шостий сезон вийшов влітку 2023 року. Сьомий сезон очікується у 2023 році. Кожен сезон має по 6 епізодів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *